Więcej zdjęć

U-25a Liniowy separator drogowy

Produkt Dostępny

SKU:12-4020-010
netto 69,00 zł brutto 84,87 zł
Liniowy separator drogowy U-25a to element bezpieczeństwa ruchu drogowego, służącym do szybkiego i łatwego poziomego oznakowania zmian i przekierunkowań w pasie drogowym. Separator stosowany jest jako element tymczasowy przy zmianach organizacji ruchu. Separatory liniowe należy stosować tam, gdzie wyznaczenie pasów ruchu za pomocą znaków poziomych jest niewystarczające dla zapewnienia bezpieczeństwa i płynności ruchu.

Szczegółowy opis

Separator drogowy ciągły u-25a jest elementem bezpieczeństwa ruchu drogowego, służącym do szybkiego i łatwego poziomego oznakowania zmian i przekierunkowań w pasie drogowym. Separator może być stosowany jako element tymczasowy przy zmianach organizacji ruchu. Separatory należy stosować w szczególności tam,gdzie wyznaczenie pasów ruchu za pomocą znaków poziomych jest niewystarczające dla zapewnienia bezpieczeństwa i płynności ruchu związaną z prowadzonymi robotami w pasie drogowym, jak również jako stałe urządzenia bezpieczeństwa.

 • Separator drogowy pozwala na wydzielenie oddzielnych pasów dla komunikacji zbiorczej jak np. tramwaje, autobusy zwiększając jej przepustowość
 • W razie potrzeby rozdziela pasy ruchu o przeciwnych kierunkach
 • Pozwala wyznaczyć krawędzie jezdni w miejscach newralgicznych
 • Dzięki swojej ciągłości zapobiega niekontrolowanemu przejeżdżaniu na oddzielone powierzchnie, zabezpieczając tym samym ciągi piesze i rowerowe
 • Zabezpiecza zwężenia jezdni przed niekontrolowanym przekroczeniem
 • Posiadają otwory montażowe dla tablic U-6 (elastycznych bądź sztywnych) poprawiających widoczność i pozwalających na precyzyjne i bezpieczne kierowanie pojazdów.
 • Posiada aprobatę techniczną IBDiM.
 • Specjalnie zaprojektowane elementy montażowe dla urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego podniosą trwałość i niezawodność zastosowanych rozwiązań.
 • Dane techniczne

  Długość 1000
  Szerokość 260
  Wysokość 110
  Kolor żółty
  Gniazda montażowe 40x40, 60x60, ø50
  Otwory montażowe 2 (brak elementów montażowych w zestawie)
  Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.