Progi zwalniające płytowe

Czy wiedzą Państwo w jaki sposób skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i nie tylko? Jedną z najbardziej sprawdzonych metod są progi zwalniające płytowe. Rozwiązanie to posiada wiele zalet spośród których na wyróżnienie zasługuje wymuszenie na kierowcach ograniczenia prędkości. Co więcej, montaż progów płytowych jest niezwykle łatwy i szybki, co czyni to rozwiązanie niezwykle popularnym. I chociaż zdarza się, że wielu kierowców na nie narzeka, to nie da się ukryć, że progi zwalniające w znacznym stopniu poprawiają bezpieczeństwo na drodze.

progi zwalniające płytowe

Siatkaview Listaview

Produktów od 1 do 10 z 16

Strona:
 1. 1
 2. 2
 1. Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czerwony- model 8 cm

  SKU:

  Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czerwony - model 8 cm

  Progi modułowe pozwalają na budowanie wielu rozmaitych konfiguracji, tworząc zarówno progi zwalniające, jak i różnego rodzaju podwyższenia. Prezentowany model, montowany wewnątrz konfiguracji, wykonany został z wulkanizowanej gumy, która jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia i zmienne warunki meteorologiczne. Wewnętrzny element progu segmentowego w kolorze czerwonym pozwala na stworzenie doskonale widocznych czerwono białych pasów przejścia podwyższonego. Próg modułowy wykonany został z antypoślizgowego, poprawiającego bezpieczeństwo materiału oraz odblaskowe części zwiększające widoczność elementów najazdu.

  Dowiedz się więcej
  netto 283,00 zł brutto 348,09 zł
 2. Próg modułowy (segmentowy) element najazdu lewy - model 10

  SKU:

  Próg modułowy (segmentowy) element najazdu lewy - model 10

  Prezentowany produkt pozwala na zbudowanie progów liniowych, wyspowych czy płytowych zgodnie z aktualnymi potrzebami. Konstrukcja i funkcjonalność progu modułowego umożliwia tworzenie wielu konfiguracji wpływających na poprawę bezpieczeństwa na drogach oraz niwelujących różnice wysokości. Urządzenie sprawdzi się w wielu sytuacjach - jak np. próg zwalniający, ułatwienie poruszania się i przejścia niepełnosprawnych. Spełni także funkcję bezpiecznej i wygodnej rampy dla inwalidów. Sposób montażu progu modułowego wymaga zastosowania specjalnych akcesoriów montażowych, które są dołączone do zestawu. Gwarantują niepowtarzalną stabilność i niezawodność!

  Dowiedz się więcej
  netto 250,00 zł brutto 307,50 zł
 3. Próg modułowy (segmentowy) element lewy skrajny - model 10

  SKU:

  Próg modułowy (segmentowy) element lewy skrajny czarny czarny - model 10

  Prezentowany produkt to lewa część progu modułowego (segmentowego), pozwalającego na budowanie kompletnego urządzenia w zależności od aktualnych potrzeb. Dzięki elementom progu mamy możliwość budowania progów liniowych, wyspowych i płytowych, co wpływa na tworzenie naprawdę rozmaitych konfiguracji. Próg segmentowy można wykorzystać nie tylko jako próg zwalniający ale również podwyższenie niwelujące różnice wysokości. Świetnie sprawdzi się jako modułowe przejście dla pieszych bądź rampa dla inwalidów. Produkt cechuje się niezawodnością oraz niezwykłą funkcjonalnością. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie zapewniają stabilność i solidność.

  Dowiedz się więcej
  netto 210,00 zł brutto 258,30 zł
 4. Próg modułowy (segmentowy) element prawy skrajny - model 10

  SKU:

  Próg modułowy (segmentowy) element prawy skrajny - model 10

  Próg modułowy ma wiele możliwości zastosowania. Świetnie sprawdzi się zarówno jako podwyższone, wielosegmentowe przejście dla pieszych, jak i rampa dla inwalidów. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta progi te pozwalają na budowę różnorodnych konfiguracji, tworząc progi liniowe, wyspowe i płytowe. Elementy produktu poprawiają bezpieczeństwo, ponieważ wykonane zostały z antypoślizgowego materiału i wyposażone w odblaskowe części. Prezentowany model progu modułowego wyróżnia się niezwykłą stabilnością dzięki metalowym łącznikom. To produkt przystosowany do wszystkich możliwych potrzeb!

  Dowiedz się więcej
  netto 210,00 zł brutto 258,30 zł
 5. Próg modułowy (segmentowy) element środkowy najazdu - model 10 cm

  SKU:

  Próg modułowy (segmentowy) element środkowy najazdu - model 10 cm

  Prezentowany produkt to jeden z najważniejszych elementów środkowych, tworzących najazd progu modułowego, który to wyróżnia się praktycznością. Różna konfiguracja umożliwia nam tworzenie progów liniowych, wyspowych i płytowych. Element środkowy najazdu modelu 10 cm świetnie sprawdzi się nie tylko w przypadku progów zwalniających, pozwalających na ograniczenie prędkości i poprawę bezpieczeństwa na drogach, ale także jako funkcjonalne podwyższenie, niwelujące różnicę wysokości na halach, magazynach, przystankach. Produkt jest elementem modułowego przejścia dla pieszych bądź rampy dla inwalidów, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnym. To najwyższa jakość wykonania, wytrzymałość, elastyczność i niezawodność.

  Dowiedz się więcej
  netto 270,00 zł brutto 332,10 zł
 6. Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny biały - model 8 cm

  SKU:

  Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny biały - model 8 cm

  Prezentowany produkt to jeden z elementów pozwalających na stworzenie funkcjonalnego i niezawodnego progu zwalniającego bądź wygodnego podwyższenia niwelującego różnice poziomowe. Próg modułowy to element wewnętrzny, koloru białego bieli, co pozwala na tworzenie widocznych pasów przejścia dla pieszych. Dzięki temu elementowi można w łatwy sposób budować zarówno progi liniowe, wyspowe, jak i płytowe, funkcjonalne progi zwalniające oraz różnego rodzaju podwyższenia będące ułatwieniem dla pieszych i inwalidów. Prezentowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co jest gwarancją niezwykłej wytrzymałości, bezpieczeństwa i solidności.

  Dowiedz się więcej
  netto 310,00 zł brutto 381,30 zł
 7. Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czarny - model 10 cm

  SKU:

  Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czarny - model 10 cm

  Prezentowane przez nas modele wykonane zostały z antypoślizgowego materiału zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa. Elementy najazdowe progów modułowych wzbogacone zostały o odblaskowe wstawki, które wpływają na ich doskonałą widoczność o każdej porze dnia. Produkt wyposażony jest w metalowe łączniki zapewniające stabilność oraz gumowe zatyczki chroniące przed dostawaniem się wody do mocować. Progi modułowe charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością i pozwalają na wiele możliwości konfiguracyjnych. Dodatkowo nadają się zarówno do utworzenia progu zwalniającego, jak i różnego rodzaju podwyższeń m.in. modułowych przejść dla pieszych bądź ramp dla inwalidów.

  Dowiedz się więcej
  netto 339,00 zł brutto 416,97 zł
 8. Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czerwony - model 10 cm

  SKU:

  Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czerwony - model 10 cm

  Pragniesz stworzyć podwyższone, modułowe przejście dla pieszych? Proponujemy wykorzystanie progów modułowych, które pozwolą na uzyskanie wielu konfiguracji. Jednym z niezbędnych składników dla stworzenia widocznego przejścia dla pieszych jest element wewnętrzny w kolorze czerwonym - model 10 cm. Tak wyrazista kolorystyka czerwono-białych pasów doskonale wpłynie na widoczność pasów zarówno dla pieszych, jak i kierowców. Części progów modułowych wykonane są z najwyższej jakości materiałów, antypoślizgowego tworzywa. Najazdy dla poprawy widoczności wyposażone w odblaskowe wstawki. Nasze progi modułowe poprawiają bezpieczeństwo, są widoczne o każdej porze dnia oraz gwarantują najwyższy poziom stabilności.

  Dowiedz się więcej
  netto 349,00 zł brutto 429,27 zł
 9. Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny biały - model 10 cm

  SKU:

  Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny biały - model 10 cm

  Prezentowany produkt to biały, wewnętrzny element potrzebny do tworzenia kompleksowych progów modułowych, umożliwiających wykonanie konstrukcji liniowej, wyspowej i płytowej. Model 10 cm jest niezbędny w celu wykonania podwyższonego, modułowego przejścia dla pieszych. Biały element w towarzystwie czarnych progów modułowych tworzy pasy przejścia w podwyższonym przejściu dla pieszych. Próg segmentowy sprawdzi się także doskonale podczas tworzenia progów zwalniających czy ramp dla inwalidów. Progi modułowe niezwykłymi właściwościami zaskoczą nawet najbardziej wymagających klientów!

  Dowiedz się więcej
  netto 370,00 zł brutto 455,10 zł
 10. Próg modułowy (segmentowy) element środkowy najazdu - model 8 cm

  SKU:

  Próg modułowy (segmentowy) element środkowy najazdu - model 8 cm

  Najazd to jeden z najważniejszych elementów progów modułowych pozwalający na budowanie zarówno progów zwalniających, poprawiających bezpieczeństwo na drogach, jak i tworzenie różnego rodzaju podwyższeń dla pieszych i inwalidów. Prezentowany przez nas model 8 cm to element środkowy najazdu, który w połączeniu z innymi pozwoli zbudować bezpieczny i niezwykle wygodny podjazd. Produkowany jest tak, by tworzyć rozmaite konfiguracje o różnorodnych funkcjach - progi liniowych, wyspowe, płytowe. Dzięki progom modułowym można samemu wybrać konstrukcję zależną od własnych potrzeb i upodobań.

  Dowiedz się więcej
  netto 258,00 zł brutto 317,34 zł

Siatkaview Listaview

Produktów od 1 do 10 z 16

Strona:
 1. 1
 2. 2

Poprawa bezpieczeństwa na drodze

Progi stosuje się najczęściej w miejscach, w których z powodów bezpieczeństwa niezbędne jest wymuszenie ograniczenia prędkości samochodów. Miejsca te to między innymi szpitale, przedszkola, szkoły, osiedla i nie tylko. Najczęściej progi zwalniające płytowe nie mają więcej niż 10 cm wysokości. Jest to optymalna wysokość, która zmusi kierowcę do zmniejszenia prędkości, nie niszcząc jednocześnie zawieszenia auta.

Progi zwalniające płytowe – jakie są ich zalety?

Nie da się ukryć, że posiadają wiele zalet, dlatego też można je spotkać w coraz większej liczbie miejsc. Dzięki nim kierowcy poruszają się ze znacznie mniejszą prędkością oraz zachowują o wiele większą uwagę poruszając się na terenach osiedlowych. Co więcej, progi te przyczyniają się do o wiele mniejszego natężenia ruchu. Dlaczego? Kierowcy mając do wyboru alternatywną drogę, z całą pewnością wybiorą trasę, w której brak tego typu spowalniaczy. Nic więc dziwnego, że progi znajdują się dziś niemalże przy każdej szkole, przedszkolu, czy szpitalu.

Korzystna oferta progów zwalniających płytowych

Progi płytowe to prosty, sprawdzony i całkowicie bezpieczny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa na drodze, dlatego też produkt ten cieszy się tak dużym uznaniem wśród wielu naszych Klientów. Jeżeli również Państwo chcą nabyć tego typu spowalniacze, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Możemy zagwarantować ich wysoką jakość oraz ponadprzeciętną trwałość, dzięki czemu ich zakup stanie się korzystną inwestycją na wiele lat.

próg zwalniający