Kim jesteśmy?Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe MATECH z siedzibą w Krakowie powstało w 1992 roku i od samego początku zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa ruchu i inżynierii drogowej.

W naszej codziennej pracy zmagamy się nieraz z nowymi wyzwaniami, przeróżnymi pomysłami i oczekiwaniami. Rozwiązywanie problemów i realizacja trudnych zadań sprawiająca zadowolenie klienta jest dla nas za każdym razem doskonałą okazją do nauki i ciągłego doskonalenia się w naszej profesji.

Nasza kompleksowa oferta zaczyna się od dostarczenia samych produktów i niezbędnych do nich materiałów montażowych najwyższej jakości, po profesjonalne usługi związane z projektowaniem, montażem, realizacją oznakowania, zabezpieczenia ruchu.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, technologie i innowacyjność. W ofercie posiadamy wiele autorskich rozwiań takich jak jedyne w swoim rodzaju nowoczesne elementy montażowe do urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego odpowiadających specyfice i potrzebom branży drogowej.

Od 25 lat nasz zespół nabiera z każdym kolejnym zleceniem coraz większego doświadczenia, a dzięki doświadczonej, wykwalifikowanej kadrze oraz indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia potrafimy zrealizować najbardziej skomplikowane technicznie projekty i dostosować optymalne rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta.

Wśród naszych zleceniodawców w czasie wielu lat znalazło się pokaźne grono zadowolonych klientów wszelkiego typu, zaczynając od spółdzielni czy wspólnot mieszkaniowych, rad miast i gmin, poprzez galerie handlowe, zarządy osiedli mieszkaniowych, salony samochodowe, na indywidualnych klientach kończąc.

Staramy się łączyć funkcjonalność z estetyką, doświadczenie z inwencją oraz wiedzę z praktyką. Priorytetem naszej pracy jest fachowe i rzetelne doradztwo, indywidualne i elastyczne podejście do zadań, dążące do rzetelnego wykonana usługi z zachowaniem najwyższych standardów sprawiające satysfakcję z powierzonych nam zadań.

Asortyment produktów opieramy na produkcji własnej oraz współpracy z renomowanymi firmami z branży drogownictwa, co pozwala na stosowanie innowacyjnych rozwiązań, bazujących na najnowocześniejszych technologiach, zapewniając tym samym ich długotrwałość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Naszą misją jest poprawa bezpieczeństwa, usilna próba zapobiegnięcia tragediom zanim zdążą się wydarzyć.

Jesteśmy zespołem specjalistów posiadającymi wiedzę, doświadczenie i niezbędny sprzęt!