Mini rondo gumowe

Minirondo jest idealnym rozwiązaniem na skrzyżowania gdzie istnieje konieczność uporządkowania i uspokojenia ruchu drogowego. Bez instalacji drogich i nie zawsze skutecznych świateł czy bez konieczności drogiego i długiego remontu i przeprojektowania skrzyżowania możemy zastosować wytrzymałe minirondo gumowe. Pozwala ono na proste i szybkie wprowadzenie ruchu okrężnego uznawanego za najbezpieczniejszy na świecie. Wysoka jakość prezentowanego produktu w połączeniu z prawidłowym montażem gwarantuje wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

Gumowe minirondo
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
  1. MINI RONDO gumowe ⌀3000 (fi3000, 3m)
    Cena promocyjna 7 687,50 zł 6 250,00 zł Regular Price 6999 
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

1 elementu

Ustaw kierunek malejący

Mini ronda - jakie są zalety stosowania?

Uspokojenie ruchu drogowego, zwiększenie przepustowości skrzyżowania i ogólna poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego to tylko niektóre z zalet naszego rozwiązania. Produkt ten nie potrzebuje żadnego szczególnego przygotowania nawierzchni, prosta instalacja za pomocą dołączonych akcesoriów przytwierdza się go bezpośrednio do podłoża. Sposób instalacji pozwala w razie potrzeby na szybki demontaż np. na czas remontu lub przeniesienie go w inne miejsce w którym rondo chwilowo jest bardziej potrzebne.

Gumowe rondo

Mini rondo - dlaczego rozwiązanie z gumy jest lepsze?

Wykonane z gumy w przyjaznej środowisku technologii recyklingu. Odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne, wyposażone w pełen zestaw akcesoriów, od łączników trzymających elementy razem po specjalnie zaprojektowane elementy montażowe zapewniające bezproblemowy montaż i późniejsze użytkowanie. W przeciwieństwie do alternatywnych rozwiązań jest o wiele tańsze w zakupie jak i późniejszym użytkowaniu. Nie wymaga praktycznie żadnych zabiegów podczas użytkowania. Oklejone taśmą odblaskową 3M zapewnia doskonałą widoczność nocą.