Gumowy krawężnik elastyczny

Elastyczny, gumowy krawężnik jest często wykorzystywany do opasania rond , zabezpieczania krawężników jak i innych wysepek drogowych. Doskonale chroni opony przed wszelkimi uszkodzeniami, w przypadku najechania. Spełnia także funkcję zabezpieczenia krawężników w różnych miejscach. Wykonanie gumowego krawężnika elastycznego jest z najwyższej jakości materiałów. Dzięki odpowiednio dobranej mieszance gumowy krawężnik jest elastyczny na całej swojej długości. Oznacza to, że w zależności od potrzeb możemy nadać krawężnikom odpowiedni kształt.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący

Najazdy na krawężnik

Krawężnik wyposażony jest w odblaskowa taśmę 3M, która zapewnia doskonałą widoczność w dzień i w nocy. Dzięki temu nie tylko sam krawężnik jest dobrze widoczny, ale także pomaga zaznaczyć całe ronda i inne miejsca w nie wyposażone.. W ofercie naszego sklepu dostępne są w zależności od potrzeb dwa kolory: klasyczny czarny i ceglasto-czerwony. Krawężnik polecamy montować za pomocą specjalnie zaprojektowanych zestawów montażowych, dzięki czemu poprawiają one długowieczność zastosowanych elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Najazdy na krawężnik mają wysokość 10 cm bądź 15 cm, są wykonane z gumy oraz wyposażone w żółte elementy odblaskowe. Są jednym z rodzajów gumowej rampy, które pozwalają na wygodny i swobodny wjazd pojazdów. Najazdy na krawężniki mogą być wykorzystywane tymczasowo lub pozwalają na mocowania na stałe. Dzięki bezawaryjności najazd pozwala w bezpieczny dla opon sposób wjechać na krawężnik lub inną przeszkodę przy drodze. Ponadto znajdziemy go także np. w magazynach, gdzie służy wózkom widłowym, czy ”paleciakom”. Jest doskonałym podwyższeniem przy rampach klasycznych i rampach dla niepełnosprawnych.

Najazd krawężnikowy ma nawierzchnię antypoślizgową, która ułatwia poruszanie się po nim i poprawia bezpieczeństwo. Istnieje także możliwość stałego przymocowania za pomocą elementów montażowych, co zwiększa stabilność najazdu na krawężnik. Występujące dwa kanały w części dolnej najazdu poprawią stabilność elementów nawet wtedy, gdy są one przymocowane tymczasowo. Kanały najazdu można wykorzystać do bezpiecznego przeprowadzenia przewodów lub np. węża z wodą. Znajdziemy na nich także żółte elementy odblaskowe poprawiające widoczność w czasie nocy. Najazdy na krawężnik mają rozmiar 300x600x100 bądź 300x600x150. Są wykonane z odpornej na chemię i niesprzyjające warunki atmosferyczne gumy.