Lampy drogowe zmierzchowe u35a

Lampy drogowe u-35a są urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego służącymi do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju robót wykonywanych w pasie ruchu. Lampy zmierzchowe wysyłają wizualne pulsacyjne sygnały świetlne mające na celu zwrócić uwagę kierowców na niebezpieczeństwo w rejonie prowadzonych robót. Lampy ostrzegawcze tego typu są przeważnie montowane na barierkach zabezpieczających typu U-21 jak i tablicach skrajni U-21 służących do prowadzenia ruchu w rejonach obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu drogowego. Lampy występują w wersji kolorystycznej żółtej i czerwonej, pierwszy kolor służy do oznaczenia początku występującej przeszkody, czerwony zaś informuje o jej zakończeniu. Zastosowanie czujnika zmierzchowego, który uruchamia lampy przy niskim natężeniu oświetlenia, pozwoliło na znaczne wydłużenie pracy, bez konieczności obsługi i ręcznego uruchamiania świateł.

Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
lampa ostrzegawcza do ogranicznika skrajni u21

Lampy ostrzegawcze do tablic U-21

Lampy drogowe U-35a w połączeniu z tablicami skrajni służą to wyznaczenia bezpiecznego tymczasowego toru jazdy w rejonach robót drogowych z tymczasową organizacją ruchu. Informują kierowcę o zmianach występujących w prowadzeniu ruchu i są widoczne z dużej odległości. Lampy ostrzegawcze LED zostały wyposażone w praktyczny uchwyt, który pozwala na prosty ich szybki i prosty montaż na tablicach kierujących U-21 nazywanych też potocznie "sierżantami drogowymi". Montowane na początku przeszkody pomagają kierowcom w uniknięcia niebezpieczeństwa informując o jego wystąpienia przez wizualne pulsacyjne sygnały. Lampy w barwie czerwonej znowu informuje o zakończeniu przeszkody, bądź zamknięciu drogi od strony ich występowania. Lampy ostrzegawcze montowane są na znakach drogowych na które chcemy zwrócić szczególną uwagę, jak znaki A-14 informujące o prowadzonych w pasie robót drogowych.

Lampy ostrzegawcze dzienne

Lampy ostrzegawcze dzienne są odpowiednikiem lamp U-35a, służącymi do wizualnego oznaczania przeszkód w dzień. Przeznaczone są do miejsc gdzie niezbędne jest zastosowania świateł ostrzegawczych całodobowo. W przeciwieństwie do lamp zmierzchowych, charakteryzujących się małą ilością diód, lampy dzienne posiadają 20 mocnych diód wykonanych w technologii HI LED. Zastosowania mocnego źródła światła gwarantuje widoczność nawet w słoneczny dzień. Montowane na wszelkich przeszkodach w rejonie robót drogowych, ostrzegają kierowców o miejscach w których występuje zagrożenie na drodze. Klosze lamp ostrzegawczych produkowane są z odpornego poliwęglanu, dzięki czemu lampy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i złe warunki pogodowe.

Lampa ostrzegawcza dzienna

Energooszczędne lampy ostrzegawcze LED

Urządzenia oferowane przez nas są energooszczędne, gdyż za źródło światła służą wysoce wydajne diody LED pozwalające na działanie nawet 3 razy dłużej od tradycyjnych rozwiązań tego typu. Występują w wersjach zasilanych zwykłymi bateriami typu H4R25 lub w nowocześniejszej wersji z wbudowanym panelem fotowoltaicznym jako źródłem zasilania. Lampy zostały wyposażone w czujnik zmierzchu a diody dobrane tak, żeby zminimalizować pobór energii i wyeliminować do minimum ręczną obsługę urządzeń.