Lampy drogowe zmierzchowe u35a

Lampy drogowe u-35a są urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego służącymi do zabezpieczenia wszelkiego rodzaju robót wykonywanych w pasie ruchu. Lampy zmierzchowe wysyłają wizualne pulsacyjne sygnały świetlne mające na celu zwrócić uwagę kierowców na niebezpieczeństwo w rejonie prowadzonych robót. Lampy ostrzegawcze tego typu są przeważnie montowane na barierkach zabezpieczających typu U-21 jak i tablicach skrajni U-21 służących do prowadzenia ruchu w rejonach obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu drogowego. Lampy występują w wersji kolorystycznej żółtej i czerwonej, pierwszy kolor służy do oznaczenia początku występującej przeszkody, czerwony zaś informuje o jej zakończeniu. Zastosowanie czujnika zmierzchowego, który uruchamia lampy przy niskim natężeniu oświetlenia, pozwoliło na znaczne wydłużenie pracy, bez konieczności obsługi i ręcznego uruchamiania świateł.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący

Lampy ostrzegawcze do tablic U-21

Lampy drogowe U-35a w połączeniu z tablicami skrajni służą to wyznaczenia bezpiecznego tymczasowego toru jazdy w rejonach robót drogowych z tymczasową organizacją ruchu. Informują kierowcę o zmianach występujących w prowadzeniu ruchu i są widoczne z dużej odległości. Lampy ostrzegawcze LED zostały wyposażone w praktyczny uchwyt, który pozwala na prosty ich szybki i prosty montaż na tablicach kierujących U-21 nazywanych też potocznie "sierżantami drogowymi". Montowane na początku przeszkody pomagają kierowcom w uniknięcia niebezpieczeństwa informując o jego wystąpienia przez wizualne pulsacyjne sygnały. Lampy w barwie czerwonej znowu informuje o zakończeniu przeszkody, bądź zamknięciu drogi od strony ich występowania. Lampy ostrzegawcze montowane są na znakach drogowych na które chcemy zwrócić szczególną uwagę, jak znaki A-14 informujące o prowadzonych w pasie robót drogowych.


Lampy ostrzegawcze dzienne

Lampy ostrzegawcze dzienne są odpowiednikiem lamp U-35a, służącymi do wizualnego oznaczania przeszkód w dzień. Przeznaczone są do miejsc gdzie niezbędne jest zastosowania świateł ostrzegawczych całodobowo. W przeciwieństwie do lamp zmierzchowych, charakteryzujących się małą ilością diód, lampy dzienne posiadają 20 mocnych diód wykonanych w technologii HI LED. Zastosowania mocnego źródła światła gwarantuje widoczność nawet w słoneczny dzień. Montowane na wszelkich przeszkodach w rejonie robót drogowych, ostrzegają kierowców o miejscach w których występuje zagrożenie na drodze. Klosze lamp ostrzegawczych produkowane są z odpornego poliwęglanu, dzięki czemu lampy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i złe warunki pogodowe.
Lampa ostrzegawcza dzienna


Energooszczędne lampy ostrzegawcze LED

Urządzenia oferowane przez nas są energooszczędne, gdyż za źródło światła służą wysoce wydajne diody LED pozwalające na działanie nawet 3 razy dłużej od tradycyjnych rozwiązań tego typu. Występują w wersjach zasilanych zwykłymi bateriami typu H4R25 lub w nowocześniejszej wersji z wbudowanym panelem fotowoltaicznym jako źródłem zasilania. Lampy zostały wyposażone w czujnik zmierzchu a diody dobrane tak, żeby zminimalizować pobór energii i wyeliminować do minimum ręczną obsługę urządzeń.