Lustra drogowe

W miejscach z ograniczoną widocznością utrudniającą bezpieczny wyjazd coraz częściej stosuje się poprawiające bezpieczeństwo lustra drogowe. Wykonane najczęściej z odpornego na warunki atmosferyczne akrylu pozwalają nam dostrzec to, czego nie widać normalnie za kierownicą. Występują w wielu rozmiarach i dwóch podstawowych wariantach okrągłym lub prostokątnym. Lustra drogowe posiadają białą ramkę z czerwonymi widocznymi nocą elementami odblaskowymi. Lustra drogowe cechują się wysoką odpornością mechaniczną. Pozwala ono na skuteczną redukcję liczby wypadków i niebezpiecznych sytuacji w miejscach z ograniczoną widocznością. Znajdują zastosowanie w szczególności na różnego rodzaju skrzyżowaniach, wyjazdach z dróg czy przystankach autobusowych. Gwarantują kierowcom większy komfort jazdy oraz zwiększają widoczność. Na naszej stronie internetowej udostępniamy szeroki wybór luster drogowych w różnych kształtach i wariantach kolorystycznych. Każde z nich skutecznie podniesie bezpieczeństwo na drogach.

Lustra przemysłowe

W rejonach hal i magazynów produkcyjnych stosuje się podobne do luster drogowych rozwiązanie, któ;re cechuje się się kolorystyką dobraną pod oznaczenia BHP. Żółte lustra przemysłowe stosowane na terenach produkcyjnych, placach manewrowych i wewnątrz magazynów firm znacznie poprawiają bezpieczeństwo pracowników jak i samego sprzętu takiego jak wózki widłowe, paleciaki itd. Lustra są niezwykle proste w montażu i ułatwiają dbanie o bezpieczeństwo w miejscach o ograniczonej widoczności. Pozwalają uniknąć kolizji ciężkiego sprzętu z pracownikami, pozwalając dostrzec im niebezpieczeństwo znacznie wcześniej niż bez nich. Niezawodne rozwiązanie, które poprawiając bezpieczeństwo staje się nieraz niezbędne w obszarach o utrudnionej widoczności i wzmożonym ruchu.

Lustra sklepowe wewnętrzne

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć także lustra wewnętrzne, zwane inaczej obserwacyjnymi czy też potocznie mówiąc sklepowymi. Doskonale spełniają funkcję antykradzieżową nie tylko poprzez zwiększenia kąta widzenia pilnujących pracowników jak i poprzez samą obecność. Świetnie sprawdzają się szczególnie we wnętrzach sklepów, hal, banków, galerii handlowych czy instytucji publicznych. Dobrze ustawione lustra wewnętrzne pozwalają na doskonałą widoczność całego pomieszczenia, dzięki czemu pozwalają na wzmożoną kontrolę pomieszczeń w których są zastosowane. Wygodny w montaży trzpień zapewnia ich poprawne i niezwykle łatwe ustawienie.