Progi zwalniające płytowe

Czy wiedzą Państwo w jaki sposób skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i nie tylko? Jedną z najbardziej sprawdzonych metod są progi zwalniające płytowe. Rozwiązanie to posiada wiele zalet spośród których na wyróżnienie zasługuje wymuszenie na kierowcach ograniczenia prędkości. Co więcej, montaż progów płytowych jest niezwykle łatwy i szybki, co czyni to rozwiązanie niezwykle popularnym. I chociaż zdarza się, że wielu kierowców na nie narzeka, to nie da się ukryć, że progi zwalniające w znacznym stopniu poprawiają bezpieczeństwo na drodze.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący

Poprawa bezpieczeństwa na drodze

Progi stosuje się najczęściej w miejscach, w których z powodów bezpieczeństwa niezbędne jest wymuszenie ograniczenia prędkości samochodów. Miejsca te to między innymi szpitale, przedszkola, szkoły, osiedla i nie tylko. Najczęściej progi zwalniające płytowe nie mają więcej niż 10 cm wysokości. Jest to optymalna wysokość, która zmusi kierowcę do zmniejszenia prędkości, nie niszcząc jednocześnie zawieszenia auta.


Progi zwalniające płytowe – jakie są ich zalety?

Nie da się ukryć, że posiadają wiele zalet, dlatego też można je spotkać w coraz większej liczbie miejsc. Dzięki nim kierowcy poruszają się ze znacznie mniejszą prędkością oraz zachowują o wiele większą uwagę poruszając się na terenach osiedlowych. Co więcej, progi te przyczyniają się do o wiele mniejszego natężenia ruchu. Dlaczego? Kierowcy mając do wyboru alternatywną drogę, z całą pewnością wybiorą trasę, w której brak tego typu spowalniaczy. Nic więc dziwnego, że progi znajdują się dziś niemalże przy każdej szkole, przedszkolu, czy szpitalu.

Korzystna oferta progów zwalniających płytowych

Progi płytowe to prosty, sprawdzony i całkowicie bezpieczny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa na drodze, dlatego też produkt ten cieszy się tak dużym uznaniem wśród wielu naszych Klientów. Jeżeli również Państwo chcą nabyć tego typu spowalniacze, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Możemy zagwarantować ich wysoką jakość oraz ponadprzeciętną trwałość, dzięki czemu ich zakup stanie się korzystną inwestycją na wiele lat.
Podwyższone przejście dla pieszych