Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czerwony - model 10 cm

553,50 zł 450,00 zł
W magazynie

Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czerwony - model 10 cm

Pragniesz stworzyć podwyższone, modułowe przejście dla pieszych? Proponujemy wykorzystanie progów modułowych, które pozwolą na uzyskanie wielu konfiguracji. Jednym z niezbędnych składników dla stworzenia widocznego przejścia dla pieszych jest element wewnętrzny w kolorze czerwonym - model 10 cm. Tak wyrazista kolorystyka czerwono-białych pasów doskonale wpłynie na widoczność pasów zarówno dla pieszych, jak i kierowców. Części progów modułowych wykonane są z najwyższej jakości materiałów, antypoślizgowego tworzywa. Najazdy dla poprawy widoczności wyposażone w odblaskowe wstawki. Nasze progi modułowe poprawiają bezpieczeństwo, są widoczne o każdej porze dnia oraz gwarantują najwyższy poziom stabilności.

Opis produktu

Progi modułowe (modułowy system progów zwalniających) to oryginalny rozwiązanie pozwalający na budowę różnych konfiguracji progów liniowych, wyspowych i płytowych. W zależności od konfiguracji z różnych elementów mogą pełnić wiele funkcji jak np. podwyższonego modułowego przejścia dla pieszych, rampy dla inwalidów.

 • Płytowego przejścia dla pieszych, które łączy zalety progu zwalniającego i przejścia dla pieszych.
 • Podwyższenie mogą być używane w celu niwelowania różnic wysokości, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnych, np. podjazd dla wózków inwalidzkich z drogi na przystanek autobusowy czy wjazd na krawężnik w utrudnionym miejscu.
 • Elementy progu modułowego stworzone z antypoślizgowego materiału zgodne z europejską normą 45 SRT poprawiają bezpieczeństwo.
 • Odblaskowe wstawki zwiększają widoczność progów segmentowych szczególnie w nocy poprawiając tym samym bezpieczeństwo uczestników ruchu.
 • Elementy progu segmentowego o różnym kolorze pozwalają na konfigurację produktu do różnych zastosowań w zależności od upodobania.
 • Metalowe łączniki zwiększają stabilność i poprawiają pasowanie modułów progu segmentowego.
 • Gumowe zatyczki chronią przed dostawaniem się wody do elementów montażowych zapobiegając dzięki temu korozji i poprawiając samą estetykę progu.
 • Progi segmentowe posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Sposób montażu i zastosowanie specjalnych zestawów montażowych dołączonych do zestawu, nie tylko poprawia niezawodność urządzenia ale również pozwala na tymczasowe usunięcie czy przesunięcie progu modułowego (np na czas remontu).
 • Progi modułowe skonstruowane są z wulkanizowanej gumy niezwykle wytrzymałej na uszkodzenia, zmienne warunki meteorologiczne i bezpiecznej dla samochodów.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość1000
  Szerokość500
  Wysokość100
  KolorCzerwony
  Otwory montażowe4

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!