Ograniczniki parkingowe

Ograniczniki parkingowe, to urządzenia wymyślone w celu ułatwienia parkowania na parkingach w miejscach o dużym natężeniu ruchu, ułatwiające parkowanie i zabezpieczające pojazdy przed skutkami nieumiejętnego parkowania. Ograniczniki lub bardziej technicznie nazywane separatory parkingowe, dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu cieszą się dużą popularnością - ich podstawowym zadaniem jest ochrona samochodów oraz pobliskich budynków przed różnego rodzaju otarciami bądź uderzeniami. Wykorzystywane są na parkingach przy galeriach handlowych, dworcach, lotniskach lub dużych osiedlach. Wspólną cechą tych miejsc jest wzmożony ruch, powodujący duży chaos, który ogranicznik parkingowy pomoże opanować. Warto również dodać, że ograniczniki minimalizują ryzyko uszkodzenia sąsiadujących aut podczas parkowania. Separatory stosuje się również w celu oddzielenia pasów ruchu, ścieżek rowerowych oraz odgrodzenia ruchu pieszych od ruchu samochodowego. Znacznie obniżają ryzyko stłuczek, kolizji czy potrąceń na drodze, dlatego jest to doskonały sposób na zachowanie porządku oraz bezpieczeństwa wszystkich uczestników komunikacji drogowej. Urządzenia występują w różnych długościach 550, 900, 1200, 1800 i wersji kolorystycznej z żółtą lub białą taśmą odblaskową.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 25

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 25

Ustaw kierunek malejący

Separatory parkingowe matech.com.pl

Dostępne w naszej ofercie ograniczniki parkingowe zostały wykonane z trwałych materiałów zapewniających wieloletnie użytkowanie. Materiały użyte do produkcji urządzeń to guma, granulat SBR lub PCV. Większość separatorów parkingowych wyposażona jest w element odblaskowy znacznie poprawiający ich widoczność po zmroku, w przypadku separatorów gumowych jest to wysokiej jakości taśma odblaskowa 3M w kolorach żółtym lub białym. Urządzenia są proste i szybkie w montażu dzięki dedykowanym kompletom montażowym dostępnym w asortymencie naszego sklepu. W zależności od indywidualnych upodobań lub potrzeb projektowych wyróżniamy separatory o długościach: 550mm, 900mm, 1200mm i 1800mm w kolorach: czarnym, zielonym, niebieskim w połączeniu z żółtymi lub białymi odblaskami. Oprócz klasycznych separatorów przeznaczonych do ograniczania ruchu samochodów osobowych, w ofercie mamy również ograniczniki parkowania dla samochodów ciężarowych, tak zwane truck stopery. Wyróżnia je wytrzymała konstrukcja z twardych mieszanek gumowych oraz duża stabilność uzyskana dzięki solidnemu, pięciopunktowemu mocowaniu.
ogranicznik parkingowy


Separator parkingowy dla TIRów

Separator parkingowy - zapanuj nad chaosem

Urządzenia bez problemu radzą sobie z niesfornymi kierowcami tworząc fizyczną barierę skutecznie uniemożliwiając im jazdę poza wyznaczonym terenie. Zastosowane do rozdzielenia pasów ruch zabezpieczają przed zjechaniem ze swojej części drogi na wąskich podjazdach jak np. we wjazdach do garaży podziemnych. Rozdzielenie miejsc parkingowych zapobiega niebezpiecznemu przejeżdżaniu "wspak" i ignorowaniu ciągłych linii. Skutecznie redukują ilość otarć i stłuczek na parkingach o dużym natężeniu ruchu. Chronią filary i elewacje budynków stanowiąc skuteczną barierę zatrzymującą koła samochodu w wyznaczonym miejscu, co w ostatecznym rozrachunku pozwala zaoszczędzić spore sumy na ewentualnej naprawie elewacji.


Ograniczniki parkingowe

Ograniczniki parkingowe to wynalazek znany i ceniony przez wszystkich uczestników ruchu drogowego jak i zarządców przestrzeni parkingowych. W celu podwyższenia bezpieczeństwa na parkingach, czy też pasach przy drogach przeznaczonych na zatrzymanie samochodu warto wykorzystywać potencjał separatorów, które pomagają zadbać o zachowanie właściwiej odległości między samochodami.
Produkty w naszej ofercie wyróżniają się wieloma zaletami takimi jak dbanie o wysoką jakość, gwarantującą wytrzymałość urządzeń, nienaganną estetykę pozwalającą na stosowanie w miejscach jej wymagających, oraz praktyczność zastosowanych przez nas produktów. Proponujemy zakup ograniczników, które są zrazem trwałe, niedrogie i praktyczne.
Separatory parkingowe w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. W przypadku takich produktów jest to niezwykle istotne, gdyż mają one codzienny kontakt mechaniczny z różnego rodzaju pojazdami. Prezentujemy tym samym różnorodne rozwiązania w zakresie prezentowanych przez nas separatorów. W zależności od potrzeb używamy najbardziej adekwatnych materiałów takich jak PCV lub guma.
ograniczniki parkingowe


Separatory a ograniczniki parkingowe

Separatory parkingowe potocznie zwane ogranicznikami parkingowymi to charakterystyczne urządzenia, które są stosowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku na parkingu. Uwzględniając nomenklaturę można by uznać, że separatory parkingowe tworzą przegrody, gdyż umieszcza się je między miejscami parkingowymi, natomiast ograniczniki parkingowe to elementy, które umieszcza się na końcach miejsc parkingowych. Realnie są to dokładnie te same urządzenia stosowane w różnej części parkingu, których zadaniem jest zabezpieczenie, oddzielenie miejsc parkingowych, zapobieganie kolizjom oraz pomagają w utrzymaniu porządku na parkingu. Separatory i ograniczniki parkingowe są niezbędne na parkingu, gdzie panuje duże natężenie ruchu pojazdów i pieszych. Ich odpowiednie rozmieszczenie oraz umiejętne zastosowanie wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa na parkingu i ułatwi parkowanie dla użytkowników oraz zapewni spokój zarządcom parkingów niwelując ilość niechcianych zdarzeń.


Inwestycja na lata

Wybierając nasze produkty pamiętajmy, że wybieramy asortyment charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki atmosferyczne. Dzięki takiemu podejściu do produktu separatory będą spełniać swoją funkcję przez wiele lat, bez konieczności ich naprawy bądź wymiany. Warto również dodać, że ograniczniki parkingowe mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów, np. w garażach podziemnych. Jest to „inwestycja na lata”, która ma zapewnić ład i bezpieczeństwo uczestnikom ruchu drogowego, dlatego pamiętajmy aby wybrać sprawdzony produkt wysokiej jakości.
stoper parkingowy


Ograniczniki parkingowe – atrakcyjna oferta dla każdego

Separatory parkingowe, przez wzgląd na swoje liczne zalety, cieszą się wśród naszych Klientów coraz większą popularnością. Jeśli więc również i Państwo poszukują godnego zaufania sklepu internetowego, który cieszy się dobrą opinią, to nie mogliście trafić lepiej. Nasza firma istnieje na rynku od ponad 30 lat, podczas których udało nam się zdobyć niezbędną wiedzę, by móc świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Staramy się łączyć funkcjonalność z estetyką, doświadczenie z inwencją oraz wiedzę z praktyką. Priorytetem naszej pracy jest fachowe i rzetelne doradztwo, indywidualne i elastyczne podejście do zadań, dążące do rzetelnego wykonana usługi z zachowaniem najwyższych standardów sprawiające satysfakcję z powierzonych nam zadań.