Ograniczniki parkingowe

Dostępne w naszym sklepie separatory parkinowe zwane też ogranicznikami parkingowymi to niezwykle przydatne produkty, znajdujące zastosowanie w wielu różnych sytuacjach. Separatory są artykułem, który od samego początku cieszy się dużym uznaniem wśród wielu naszych Klientów, a wszystko to przez fakt, iż każdy ogranicznik parkingowy produkowany przez nas został wykonany z najoptymalniej dobranych materiałów, mającej bezpośrednie przełożenie na jakość i trwałość każdego z nich. Zastosowanie ograniczników jest korzystną i opłacalną inwestycją na bardzo długi czas, ponieważ otrzymują Państwo gwarancję, że nabyty produkt nie ulegnie przedwczesnemu zniszczeniu, służąc bezproblemowo przez długie lata.

ograniczniki parkingowe

Siatkaview Listaview

15 produkt(ów)

Siatkaview Listaview

15 produkt(ów)

ogranicznik parkingowy

Zastosowanie ograniczników parkingowych

W przypadku wielu parkingów nawet najmniejsza przestrzeń jest na wagę złota. Im mądrzej zagospodarowana, tym więcej aut będzie w stanie się na nim pomieścić. Do uporządkowania tego typu miejsc warto więc wykorzystać nasze ograniczniki parkingowe, które w prosty i czytelny sposób wyznaczą przestrzenie dla aut, oraz ograniczą wykraczanie ich poza wyznaczoną przestrzeń. To sprawdzony i niedrogi sposób na wprowadzenie ładu na parkingu, który może zapobiec wielu stłuczkom.

Separator parkingowy – gdzie warto go wykorzystywać?

Wszystkie nasze separatory dają możliwość szybkiego oraz całkowicie bezpiecznego parkowania samochodu. Te praktyczne urządzenia zabezpieczają przed przypadkowym uszkodzeniem auta, a ich montaż ogranicza się wyłącznie do przytwierdzenia do podłoża przy użyciu specjalnych wkrętów. Separator parkingowy można spotkać między innymi na parkingach przy supermarketach, w garażach, podjazdach oraz wielu innych miejscach. Idealnie sprawdzają się jako zabezpieczenia elewacji przed uszkodzeniami w skutek nieuwagi bądź nieumiejętnego parkowania. W ekstremalnych przypadkach używamy go też do rozdzielenia pasów ruchu np. na wjazdach do garaży podziemnych.

separator parkingowy

Separator parkingowy - zapanuj nad haosem

Urządzenia bez problemu radzą sobie z niesfornymi kierowcami skutecznie uniemożliwiając im jazde poza wyznaczonym terenie. Zastosowane do rozdzielenia pasów ruch zabezpieczają przed zjechaniem ze swojej części drogi na wąskich podjazdach jak np. we wjazdach do garaży podziemnych. Rozdzielenie miejsc parkingowych zapobiega niebezpiecznemu przejeżdzaniu w "wspak" i ignorowaniu ciągłych linii. Skutecznie redukują ilość otarć i stłuczek. Chronią filary i elewacje budynku stanowiąc skuteczną barierę zatrzymującą koła samochodu w wyznaczonym miejscu.

Ograniczniki parkingowe – atrakcyjna oferta dla każdego

Separatory parkingowe, przez wzgląd na swoje liczne zalety, cieszą się wśród naszych Klientów coraz większą popularnością. Jeśli więc również i Państwo poszukują godnego zaufania sklepu internetowego, który cieszy się dobrą opinią, to nie mogliście trafić lepiej. Nasza firma istnieje na rynku od ponad 25 lat, podczas których udało nam się zdobyć niezbędną wiedzę, by móc świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Staramy się łączyć funkcjonalność z estetyką, doświadczenie z inwencją oraz wiedzę z praktyką. Priorytetem naszej pracy jest fachowe i rzetelne doradztwo, indywidualne i elastyczne podejście do zadań, dążące do rzetelnego wykonana usługi z zachowaniem najwyższych standardów sprawiające satysfakcję z powierzonych nam zadań.

Ograniczniki parkingowe

Ograniczniki parkingowe to wynalazek znany i ceniony przez wszystkich uczestników ruchu drogowego. W celu podwyższenia bezpieczeństwa na parkingach, czy też pasach przy drogach przeznaczonych na zatrzymanie samochodu warto wykorzystywać potencjał separatorów, które pomagają zadbać o zachowanie właściwiej odległości między samochodami.

Nasza oferta wyróżnia się wieloma istotnymi zaletami, dzięki którym każdy produkt ma niezwykle praktyczne zastosowanie w przestrzeni publicznej. Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów proponujemy zakup ograniczników, które są trwałe, tanie i solidne.

Separatory parkingowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, który jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, co jest szczególnie istotne w bliskim kontakcie z różnego rodzaju pojazdami. Przygotowaliśmy różnorodne rozwiązania w zakresie solidnych separatorów, wykonanych zarówno z odpornego PCV, jak i gumy. Dzięki zastosowanej kolorystyce oraz elementom odblaskowym, są widoczne nawet o zmroku.

ograniczniki parkingowe