Znany producent znaków drogowych

Jako znany i godny zaufania producent oferujący znaki drogowe, który od lat dostarcza trwałe rozwiązania z najwyższej półki, pragniemy przedstawić Państwu, naszym klientom z miasta Kraków bogatą ofertę akcesoriów i znaków drogowych. Gwarantujemy, że sprzedaż artykułów i akcesoriów drogowych za pośrednictwem strony sprawdzonego producenta Matech z Krakowa będzie dla Państwa niezwykle satysfakcjonująca.

Lica znaków drogowych wykonywane są z foli I, II i III generacji:

  • -I generacja - folia kulkowa o trwałości 7 lat, do stosowania na drogach lokalnych, gminnych powiatowych i wojewódzkich.
  • -II generacja – folia mikropryzmatyczna lub kulkowa o trwałości 10 lat, posiada wyższe właściwości fotometryczne, co zapewnia lepszą widoczność dla kierowców. Stosowana na większości dróg.
  • -III generacja – folia mikropryzmatyczna o trwałości 12 lat, charakteryzuje się najwyższymi właściwościami fotometrycznymi, stosowana na drogach ekspresowych, autostradach i w miejscach szczególnie niebezpiecznych.

Znaki drogowe producent – w jaki sposób nanosimy symbole?

Warto również wiedzieć, że sprzedawane przez nas znaki drogowe w Krakowie charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością. Symbole znajdujące się na nich są nanoszone metodą sitodruku lub druku cyfrowego zabezpieczanego dodatkowo przeźroczystym laminatem. Aplikacja lica na podkład odbywa się przy pomocy specjalistycznych maszyn z rolkami dociskowymi.

Znaki drogowe Kraków – podkłady

Wszystkie nasze znaki drogowe charakteryzują się podkładami warstwowymi o grubości 24mm, które wypełnione są rdzeniem ze spienionego polistyrenu, pokryte zewnętrznie warstwami ocynkowanej malowanej blachy, zabezpieczone na krawędziach ocynkowaną i pomalowaną ramką, są odporne na korozję. Podkłady warstwowe znaków drogowych charakteryzują się niską wagą oraz wysoką sztywnością.

Nasze krakowskie znaki drogowe to także podkłady aluminiowe, które wykonywane są z jednego arkusza materiału poddanego obróbce plastycznej poprzez usztywnienie na obwodzie poprzez podwójne zagięcie krawędzi. Tarcze znaków poddawane są starannej obróbce w gdzie między innymi są odtłuszczane, poddane pasywacji cyrkonowej, i malowane proszkowo celem zabezpieczenia.

Znaki drogowe Kraków - sprzedaż

Czy poszukują Państwo znanego i godnego zaufania producenta znaków drogowych? Jeśli tak to nie mogliście trafić lepiej! Istniejemy na rynku już od wielu lat, każdorazowo świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Możemy więc zagwarantować kompleksową sprzedaż, wysoką trwałość każdego produktu nabytego za pośrednictwem naszej strony oraz atrakcyjne ceny. To doskonała propozycja obok której nie można przejść obojętnie!