Słupki odgradzające

Klasyczne słupki odgradzające biało-czerwone wpisują się w krajobraz polskich dróg. Ich specyfika odnosi się głównie do informowania kierowcy o wydzielonym terenie, który jest przeznaczony dla innej kategorii użytkowników. Mogą to być: rowerzyści lub piesi na skraju pobocza, klienci danej firmy czy osoby korzystające z prywatnego parkingu. Mnogość możliwości zastosowania musi z jednej strony mieć określone uzasadnienie, a z drugiej wpływać na bezpieczeństwo. Duże natężenie ruchu może spowodować, że przypadkowy kierowca nieumyślnie najedzie na taki słupek. Producent zadbał więc nie tylko o zminimalizowanie szkód materialnych, ale przede wszystkim potencjalnych uszkodzeń ciała. Stąd właśnie wypełnienie słupka to zazwyczaj: woda, powietrze lub miękki surowiec. Produkt jest też rekomendowany większym sklepom, zakładom pracy czy instytucjom publicznym. Ułatwi bowiem sprawną organizację działań przy konkretnych zgromadzeniach albo spotkaniach.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący

Słupki odgradzające wydzielające przestrzeń

Hurtownie, hale przeładunkowe czy zakłady produkcyjne często wykorzystują słupki magazynowe. Jest to opcja niezbędna do prawidłowej organizacji pracy. Z jednej strony zapewnia bezpieczeństwo, a z drugiej efektywną realizację powierzonych zadań. Ten model wytwarzany jest z polietylenu i ma stabilną podstawę z PCV. Zapewnia możliwość szybkiego rozlokowania na danym terenie. Odgrodzenie właśnie poprzez te elementy nie wymaga dużej siły oraz stosowania specjalistycznego sprzętu. Słupki odgrodzeniowe mają oczywiście zaczepy służące do umieszczenia plastikowych łańcuchów. Wszystkie warianty dostępne w naszej ofercie cechują się podwyższoną odpornością na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne, w tym: zarysowania, złamania, odpryski czy pęknięcia. Alternatywą dla zastosowania w nich łańcucha może być również użycie tradycyjnej taśmy zabezpieczającej. Bardzo często znajduje się bowiem na wyposażeniu zakładu lub firmy. Bez problemu można owinąć ją wokół słupka.

Niezbędne uzupełnienie o plastikowe łańcuchy

Uniemożliwienie wjazdu na wyznaczony teren wewnętrzny będzie skuteczniejsze, wykorzystując w tym celu łańcuchy plastikowe. Wbrew niektórym stereotypom zapewniają one określoną skalę wytrzymałości. Przede wszystkim pełnią funkcję informującą o zakazie przechodzenia przez wyznaczoną strefę. W bogatym asortymencie naszego sklepu można kupić rolki o długości 25 m w kolorach: czerwono-białym i czarno-żółtym. Oba odpowiadają za tymczasowe wyodrębnienie szczególnie newralgicznego obszaru. Ich niewątpliwym atutem jest niska waga, a co za tym idzie - sprawne łączenie ze słupkami. W rezultacie skraca to czas konieczny na przeprowadzenie takiej operacji. Jest to korzystne także dla służb, które muszą zabezpieczać spontaniczne zgromadzenia. Nie wszystkie bywają wcześniej zgłaszane, a liczą się czas i skuteczność reakcji. Sama szpula jest wygodna do przechowywania. Nie wymaga wygospodarowania dużej przestrzeni. Wystarczy bardziej pojemny schowek w magazynie lub zakładzie.