Punktowe elementy odblaskowe

Punktowe elementy odblaskowe są stosowane w formie uzupełnienie poziomego jak i pionowego oznakowania dróg. Można je spotkać również na krawędzi jezdni, szczególnie na tych odcinkach dróg, na których dopuszczalny jest postój pojazdów na jezdni i uzasadnione jest wskazanie jej krawędzi. Tego typu elementy wykorzystywane są przede wszystkim w celu ostrzegania kierowców o miejscach oraz odcinkach dróg, które są szczególnie niebezpieczne oraz przy których należy zachować szczególną ostrożność.

Kocie oczka - zastosowanie
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący

Korzyści wynikające z zastosowania punktowych elementów odblaskowych

Szerokie zastosowanie elementów odblaskowych na polskich drogach z całą pewnością w znacznym stopniu zwiększy bezpieczeństwo kierowców. Niezależnie od pory dnia, czy też warunków atmosferycznych, zredukują one liczbę wypadków. Warto również wiedzieć, że wykorzystywanie odblasków pozwala na rezygnację z instalacji oświetlenia drogowego, co ma bezpośrednie przełożenie na oszczędność energii oraz redukcję kosztów, co czyni to rozwiązanie niezwykle opłacalnym.

Punktowe elementy odblaskowe od znanego producenta

Jednym z wielu powodów, dla których nasz sklep drogowy jest tak chętnie odwiedzany przez wiele osób jest fakt, iż posiadamy niezwykle szeroką ofertę. Dzięki czytelnym kategoriom, bogatemu asortymentowi oraz atrakcyjnym cenom, mogą Państwo zamówić niezbędne artykuły, a wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu!

Co więcej, jesteśmy otwarci na nowe pomysły, technologie i innowacyjność. W naszej ofercie posiadamy wiele autorskich rozwiań takich jak jedyne w swoim rodzaju nowoczesne elementy montażowe do urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego odpowiadających specyfice i potrzebom branży drogowej. Dlatego też wszystkie osoby chcące nabyć profesjonalne punktowe elementy odblaskowe, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszym asortymentem. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

aktywne peo na trzpieniu