Słupek drogowy

Słupek drogowy to przedmiot, który od samego początku naszej działalności cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wielu naszych Klientów. Najczęściej znaleźć go można przy ulicach oraz drogach i nie da się nie zauważyć, głównie przez wzgląd na ich widoczne z daleka kolory. Wiemy o tym, że słupki drogowe każdego dnia muszą pracować w bardzo trudnych warunkach – są one narażone nie tylko na uderzenia, ale również na oddziaływanie substancji chemicznych, różnego rodzaju zabrudzenia, czy też ścieranie się powierzchni. Dlatego też podczas ich produkcji zwracamy szczególną uwagę na skuteczne zabezpieczenie ich przed tego typu czynnikami.

Jakie jest zastosowanie słupków drogowych?

Powodem, dla którego cieszą się tak dużą popularnością jest z całą pewnością mnogość ich zastosowań. Bez obaw można więc wykorzystywać je w przypadku konieczności zablokowania wjazdu oraz parkowania na wysepkach, czy też chodnikach, lecz nie tylko. Mogą rozdzielać także ciągi komunikacyjne pieszych oraz rowerzystów od ulic i dróg oraz odgradzać tereny ruchu samochodów od terenów zielonych, placów zabaw, czy też placów manewrowych.

Słupek drogowy – wygoda zakupów przez internet

Jednym z wielu powodów, dla których nasz sklep drogowy jest tak chętnie odwiedzany przez wiele osób jest fakt, iż posiadamy niezwykle szeroką ofertę. Dzięki czytelnym kategoriom, bogatemu asortymentowi oraz atrakcyjnym cenom, mogą Państwo zamówić niezbędne artykuły, a wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu! Dzięki zaledwie kilku kliknięciom nasi Klienci mogą zaopatrzyć się w wytrzymałe i solidne słupki drogowe, które zostaną dostarczone pod wskazane przez Państwa miejsce.

Udostępniamy więc Państwu dobrze zaopatrzony sklep z nowoczesnymi urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego, w którym znajdują się m.in. popularne słupki drogowe oraz inne elementy inżynierii drogowej. Do dyspozycji wszystkich naszych Klientów oddajemy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów posiadający niezbędny sprzęt oraz wiedzę, którą nieustannie starają się oni pogłębiać, by móc świadczyć dla Państwa usługi na możliwie jak najwyższym poziomie. Zapraszamy do zakupów wszystkie osoby zainteresowane!

Słupki drogowe blokujące u12c

Słupek drogowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy wiele modeli słupków drogowych, które mają zastosowanie na drogach o mniejszym, jak i większym natężeniu ruchu. Dysponujemy zarówno słupkami przeszkodowymi stosowanymi w miejscach zabudowań, słupkami elastycznymi, które często są wykorzystywane na poboczach i ścieżkach dla rowerzystów, jak i słupkami drogowymi prowadzącymi, których charakterystyczna budowa pozwala na zastosowanie przy drogach szybkiego ruchu. Niezależnie od przeznaczenia, wszystkie modele wykonane zostały z materiałów odpornych i widocznych z nawet dużej odległości.