Światła ostrzegawcze LED

Służą do zabezpieczenia miejsc zdarzeń takich jak: wypadki, miejsce chwilowych awarie, czy działań ratowniczych. Zostały stworzone jako idealny zamiennik nieekologicznych ostrzegawczych rac oświetleniowych, w przeciwieństwie do nich nie zawierają dymu i innych szkodliwych substancji. Dzięki temu flary elektroniczne mogą być stosowane nawet w miejscach w których mamy do czynienia z niebezpiecznymi czynnikami chemicznymi, gdyż pozbawione są jakiegokolwiek czynnika - jak iskry czy otwarty ogień - mogących spowodować pożar. Sprawia to, że flary LED są idealnym i niezbędnym wyposażeniem dla jednostek straży pożarnej. Każda z flar ostrzegawczych posiada kilka trybów świecenia w tym tryb SOS. Występują w dwóch wersjach kolorystycznych: pomarańczowe - dal straży pożarnej, służb drogowych czy indywidualnych osób pragnących mieć zabezpieczenie na wypadek sytuacji niebezpiecznych. Jak i niebieskich - głównie dla uprawnionych służb mundurowych jak policja, straż graniczna. Wykorzystywane przez wiele podmiotów w wieloraki sposób np: oznaczenie ładunków ponad gabarytowych, oznaczenie lądowisk tymczasowych dla śmigłowców, oznaczenie głębokich wykopów czy oczywiście zabezpieczenie wypadków.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
Drogowe flary ostrzegawcze z ładowarką w walizce

Flary ostrzegawcze LED - parametry

Budowa z odpornego poliwęglanu zatopionego w elastycznym tworzywie zapewnia wysoką wytrzymałość i działanie nawet po najechaniu na nią samochodu. Świecą za pomocą 16 wbudowanych energooszczędnych diód LED wydłużających czas działania na bateriach. Wyposażenie ich w uchwyt pozwala na podwieszenie lub przymocowanie np. jako błyskowe światło ostrzegawcze dla ładunku ponad gabarytowego. Wbudowany silny magnes umożliwia stosowanie ich w razie potrzeby jako światło ostrzegawcze np. na samochodach budowlanych. Przystosowane do ładowania zarówno za pomocą ładowarki sieciowej 240V jak i samochodowej 12V stają się jeszcze bardziej uniwersalne. Występują w wersji pojedynczej lub w ładującej 6 sztuk jednocześnie wygodnej do przenoszenia walizce. W kolorze pomarańczowym dla służb drogowych i indywidualnego zabezpieczenia lub niebieskim jako światłą ostrzegawcze dla służb mundurowych.


Elektroniczny lizak do kierowania ruchem

Przeznaczony dla służb mundurowych, straży granicznej, obsługi robót budowlanych służy do kierowania ruchem i wydawania poleceń kierowcom w przypadku kontroli, awarii sygnalizacji, czy w kierowaniu ruchem w rejonie robót drogowych. Urządzenie wyposażone w ładowarkę sieciową i samochodową, zbudowane w energooszczędnej technologi LED. W przeciwieństwie do standardowych lizaków, lizak LED jest dużo bardziej widoczny szczególnie nocą, pozwalając bezpieczniej kierować ruchem.
Pałka świetlna LED