Progi zwalniające wyspowe

Zwiększenie bezpieczeństwa na drodze może być proste, a jedną z najbardziej sprawdzonych metod są progi zwalniające wyspowe. Rozwiązanie to posiada wiele zalet spośród których na wyróżnienie zasługuje wymuszenie na kierowcach ograniczenia prędkości. Progi wyspowe pozwalają na zastosowanie nawet tam, gdzie odbywa się ruch komunikacji miejskiej. Co więcej, montaż progów wyspowych jest niezwykle łatwy i szybki, co czyni to rozwiązanie niezwykle popularnym. I chociaż zdarza się, że wielu kierowców na nie narzeka, to nie da się ukryć, że progi w znacznym stopniu poprawiają bezpieczeństwo na drodze.

Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
  1. Próg zwalniający wyspowy 2000x1800x65
    2 767,50 zł 2 250,00 zł
  2. Próg zwalniający wyspowy 3000x1800x65 QUARTET
    3 456,30 zł 2 810,00 zł
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący

Większe bezpieczeństwo z progami zwalniającymi wyspowymi

Progi wyspowe stosuje się najczęściej w miejscach, w których z powodów bezpieczeństwa niezbędne jest wymuszenie ograniczenia prędkości samochodów. Miejsca te to między innymi szpitale, przedszkola, szkoły, osiedla i nie tylko. To prosty i sprawdzony sposób na poprawienie bezpieczeństwa przy niedużych nakładach finansowych.

Korzyści wynikające z montażu progów zwalniających wyspowych

Dostępne w naszej ofercie progi zwalniające posiadają wiele zalet, dlatego też można je spotkać w coraz większej liczbie miejsc. Dzięki nim kierowcy poruszają się ze znacznie mniejszą prędkością oraz zachowują o wiele większą uwagę poruszając się na terenach osiedlowych. Co więcej, progi te przyczyniają się do o wiele mniejszego natężenia ruchu. Dlaczego? Kierowcy mając do wyboru alternatywną drogę, z całą pewnością wybiorą trasę, w której brak tego typu spowalniaczy. Nic więc dziwnego, że progi wyspowe są tak chętnie nabywanym przez Państwa produktem.

Progi wyspowe elementy motażowe
Wyspowe progi zwalniające 1800x2000

Progi zwalniające wyspowe – zapraszamy do zakupów!

Udostępniamy Państwu dobrze zaopatrzony sklep z nowoczesnymi urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz elementami inżynierii drogowej. Do dyspozycji wszystkich naszych Klientów oddajemy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów posiadający niezbędny sprzęt oraz wiedzę, którą nieustannie starają się oni pogłębiać, by móc świadczyć dla Państwa usługi na możliwie jak najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo zaczyna się właśnie od naszego internetowego sklepu, w którym znaleźć można m.in. progi wyspowe dostępne w atrakcyjnej cenowo ofercie.

Progi zwalniające wyspowe

Poduszki typu berlińskiego – progi zwalniające wyspowe - mają zastosowanie wówczas, gdy potencjał zwykłych progów zwalniających nie spełni naszych oczekiwań. Dzięki właściwie dobranej konstrukcji, ich zastosowanie jest w pełni uniwersalne.

Zaletą stosowania progów zwalniających jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na każdej drodze niezależnie od zastosowanej nawierzchni. Dodatkowym ich atutem jest brak przeciwwskazań do montażu na drogach, po których poruszają się pojazdy komunikacji miejskiej. Ich specyficzna konstrukcja została wybrana nieprzypadkowo. Rozstaw został zaprojektowany w taki sposób, by pasażerowie znajdujący się w pojazdach nie odczuwali dyskomfortu podczas uniesienia i przejazdu przez tego typ próg.

Jesteśmy przekonani, że progi wyspowe Matech sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na stronie naszego sklepu znajduje się korzystny wybór tego typu progów. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu.

progi zwalniające wysypowe