Stojaki na rowery

Ważnym elementem naszej oferty są stojaki rowerowe, proste w montażu i niezwykle wytrzymałe miejsca parkingowe dla jednośladów. W czasach gdy staramy się promować zdrowy tryb życia rowery stają się nieodzowną częścią naszego życia, mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie jak i pomagają redukować ilość zanieczyszczeń. Dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom coraz większy krąg sklepów, firm, instytucji rządowych montuje przed swoimi siedzibami stojaki na rowery starając się ułatwić życie właścicielom jednośladów.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący

Barierka rowerowa prosta

Jednym z najprostszych i najwygodniejszych rozwiązań jest zastosowanie barierki rowerowej na której to z obu stron możemy zaparkować nasz rower. Występuje w wersji do wbetonowania, w przypadku instalacji w ziemi lub tez w wersji do przykręcania, którą możemy zamontować bezpośrednio do podłoża za pomocą śrub i kołków montażowych. Jest to proste, estetyczne i niezawodne rozwiązanie dzięki, ułatwiające życie rowerzystom i pomagające zapobiegać kradzieżom rowerów.

Bariera rowerowa prosta

Stojaki rowerowe wielostanowiskowe

Stojaki rowerowe wielostanowiskowe

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wprowadzamy do oferty stojaki rowerowe wielostanowiskowe. Są wygodne w użytkowaniu, pozwalają zaparkować każdy rodzaj jednośladu, nawet ten z hamulcami tarczowymi. Ich budowa pozwala na dokładny dobór ilości stanowisk, a występowanie w wersji jedno lub dwustronnej sprawia, że konfiguracja zależna od potrzeb jest na wyciągnięcie ręki. Stojaki zabezpieczane są antykorozyjnie za pomocą ocynku, ale oczywiście w razie potrzeby istnieje możliwość estetycznego przemalowania ich w wybranym kolorze RAL.