Podstawy pod znaki

Podstawy po znaki drogowe to stworzone z odpornego tworzywa PCV lub mieszanki gumowej elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego stosowany element zastąpienia obciążenia z betonu, felg. Szeroki wybór podstaw jaki posiadamy w ofercie pozwala na dostosowanie jej do swoich potrzeb. Otwory pozwalają na montaż "sierżantów drogowych", tablic kierunkowych U-21, płotków do zabezpieczenie robót drogowych, barier drogowych, podtrzymywania tymczasowych znaków drogowych w rejonie robót drogowych bez konieczności wkopywania ich na stałe.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący

Podstawy pod znaki - producent

Oferta naszego sklepu zawiera wieloraki wybór przeróżnych podstaw pod znaki drogowe. W ofercie znajdują się miedzy innymi system oznakowania robót drogowych, podstawy pod słupki czy podstawy uniwersalne. Niezwykle popularne cieszące się uznaniem podstawy pod znaki skrajni U-21 występują w kilku opcjach w zależności od potrzeb. Podstawy gumowe produkowane są w przyjaznej środowisku technologii recyklingu.
System oznakowania robót drogowych WiVa
Podstawa do słupka drogowego

Oznakowanie robót drogowych

W trosce o bezpieczeństwo rejonu robót drogowych sklep nasz oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, a w szczególności szeroki asortyment podstaw do znaków drogowych przeznaczonych do montażu "sierżantów drogowych" czyli tablic kierujących U-21 służących do oznaczenia skrajni jezdni, przekierowań pasów ruchu podczas prowadzenia robót i remontów dróg.