Progi kablowe

Próg kablowy przez niektórych nazywany również najazdem kablowym, służy do zabezpieczania bądź ukrycia kabli znajdujących się na terenach imprez masowych, podłogach magazynów, czy też posadzkach hal przemysłowych, stanowiących zagrożenie dla ruchu pieszego bądź zakłócających techniczne ciągi komunikacyjne. Pozwalają one na szybkie i bezpieczne ukrycie kabli w trakcie prac tymczasowych poprawiając bezpieczeństwo ruchu pieszego. Jest to stabilne rozwiązanie pozwalające na swobodne poruszanie się po nich zarówno pieszych jak i ruchu samochodowego. Jako ceniony producent, wszystkie osoby poszukujące tego typu produktów serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem znajdującym się na niniejszej stronie internetowej.

Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
 1. Próg kablowy 2 kanałowy (ochraniacz kabli)
  Cena promocyjna 174,66 zł 142,00 zł Regular Price 155 
 2. Próg kablowy 2 kanałowy narożnik 30 stopni
  174,66 zł 142,00 zł
 3. Zakończenie 2 kanałowego progu kablowego
  159,90 zł 130,00 zł
 4. Próg kablowy 3 kanałowy
  Cena promocyjna 273,06 zł 222,00 zł Regular Price 249 
 5. Próg kablowy 5 cio kanałowy (ochraniacz kabli)
  Cena promocyjna 297,66 zł 242,00 zł Regular Price 270 
 6. Próg kablowy 5 kanałowy narożnik 30 stopni
  248,46 zł 202,00 zł
 7. Zakończenie 5 kanałowego progu kablowego
  153,75 zł 125,00 zł
 8. Osłona kablowa gumowa 120 cm – żółta
  293,97 zł 239,00 zł
 9. Osłona kablowa (drogowa) 120 cm – czarna
  264,45 zł 215,00 zł
 10. Ochraniacz węża strażackiego (próg kablowy duży)
  227,55 zł 185,00 zł
 11. Gumowy przejazd przez rury MAX
  195,57 zł 159,00 zł
 12. Most kablowy PCV
  307,50 zł 250,00 zł
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący

Próg kablowy – mnogość zastosowań

Produkowane przez nas progi kablowe zostały wyposażone w praktyczny system łączenia umożliwiający szybki oraz całkowicie niezawodny montaż, pozwala to na zbudowanie w zależności od indywidualnych potrzeb odcinków o nieograniczonej długości. Dzięki naszym progom, będą mogli więc Państwo bez najmniejszych obaw przeprowadzać tymczasową instalację przez ulicę, doprowadzać je z konsoli bezpośrednio do sceny w przypadku organizowania koncertu czy innej imprezy masowej. Doprowadzać kable do wozów transmisyjnych i nie tylko, a wszystko to celem zabezpieczenia zarówno samej instalacji, jak i postronnych osób będących w obszarze jej oddziaływania.

Próg kablowy – znany producent. Co warto wiedzieć o naszych progach kablowych?

Progi kablowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego to przede wszystkim ponadprzeciętna trwałość za którą stoi wysoka jakość oferowanych urządzeń. Prosty montaż z którym poradzi sobie przy odrobinie chęci niemalże każda, nawet najmniej doświadczona osoba. Wszystkie nasze progi pozwalają na wygodnego umieszczenia kabli oraz dają gwarancję widoczności, dzięki zastosowaniu ostrzegawczej barwy bądź taśm odblaskowych. Urządzenia są również antypoślizgowe celem zapewnienia jak największego bezpieczeństwa. Charakteryzują się wszechstronnością zastosowań, dzięki czemu są coraz popularniejszym elementem stosowanym w zabezpieczeniach tymczasowych.

Ochraniacz węża strażackiego
Ochraniacz kabli 2 kanałowy

Godny zaufania producent progów kablowych

Wszystkim osobom zainteresowanym udostępniamy dobrze zaopatrzony sklep z nowoczesnymi urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz elementami inżynierii drogowej. Jako sprawdzony producent, do dyspozycji wszystkich naszych Klientów oddajemy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów posiadający niezbędny sprzęt oraz wiedzę, którą nieustannie starają się oni pogłębiać, by móc świadczyć dla Państwa usługi na możliwie jak najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo zaczyna się właśnie od naszego internetowego sklepu.

Wszystkie osoby poszukujące producenta progów kablowych serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą. Istniejemy na rynku już od wielu lat, doświadczanie pozwala nam każdorazowo świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wysoką trwałość każdego produktu nabytego za pośrednictwem naszej strony oraz atrakcyjne ceny. To doskonała propozycja obok której nie można przejść obojętnie!