Próg kablowy 40 T kanał fi 120mm

697,41 zł 567,00 zł
W magazynie

Próg kablowy dla samochodów ciężarowych to wytrzymały produkt służący do tymczasowego zabezpieczenia instalacji biegnących przez drogę, przed skutkami najechania przez poruszające się pojazdy. Pozwala na przeprowadzenie prawie każdej instalacji dzięki dużemu kanałowi mającemu aż 120mm.

Opis produktu

Próg kablowy 40T umożliwia bezpieczne przeprowadzenie wszelkiego rodzaju instalacji, elektrycznych, wodnych, telemetrycznych i innych w rejonach prowadzonych robót, gdzie dodatkowo odbywa się ruch samochodów ciężarowych. Szczególnie często stosowany na wjazdach na budowy, czy terenach wewnętrznych celem przeprowadzenia przewodów bez konieczności rozkopywania drogi.

 • Próg kablowy heavy ma umieszczone na zewnętrznej stronie elementy odblaskowe, mające poprawić jego widoczność nocą i w gorszych warunkach atmosferycznych..
 • Duży kanał o średnicy 120mm w spodzie progu, zapewnia przeprowadzenie praktycznie każdego niezbędnego przewodu w sposób bezpieczny.
 • Otwory montażowe osłony kablowej pozwalają na przytwierdzenie jej do drogi w celu wyeliminowania niechcianego przesunięcia się elementów.
 • Ciężkie progi kablowe stosujemy szczególnie w przypadku doprowadzenia linii zasilających na terenach prowadzonych budów.
 • Dopuszczalna prędkość przejazdu przez zamocowany próg 5 km/h
 • Wysoka wytrzymałość progów pozwala na stosowanie ich przy ruchu do 40 ton, pozwalając na przejazd maszyn budowlanych, czy transportów materiałów na budowę. Przewody należy poprowadzić w metalowej rudze w przypadku ruchu ciężkiego, ograniczając możliwości ugiecia.

 • Progów kablowych nie należy stosować jako zamiennika progów zwalniających czy podrzutowych.

  Dane techniczne

  Więcej informacji
  MateriałGuma
  Waga37 kg
  Wysokość150 mm
  Długość800 mm
  Szerokość500 mm
  KolorCzarny
  Elementy odblaskoweBiałe

  Opinie