Lustro drogowe U-18a | U-18b

Wszelkie miejsca o niewielkiej widoczności dla kierowców, takie jak skrzyżowania dróg, wyjazdy z posesji, drogi wewnętrzne, przystanki autobusowe, czy też tramwajowe sprzyjają występowaniu kolizji oraz wypadków. Bardzo często zdarza się, że nawet doświadczeni kierowcy mają problem z wyżej wymienionymi sytuacjami, dlatego też rozwiązanie, jakim jest lustro drogowe u-18 lub też lustro drogowe u-18b i u-18a cieszy się coraz większą popularnością zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Dzięki temu z pozoru błahemu elementowi w znacznym stopniu można podnieść bezpieczeństwo na drodze, a wszystko to przy niedużych nakładach finansowych.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
Prostokątne lustro U-18b poszerza pole widzenia

Lustro drogowe u-18a – znany producent

Na samym wstępie warto wiedzieć, że jesteśmy znanym i cenionym producentem luster u-18a oraz innych modeli, które są przede wszystkim lekkie oraz bardzo łatwe w montażu. Charakteryzują się one również odpornością na odkształcanie oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Nie straszne są im zmienne warunki atmosferyczne, takie jak opady deszczu, śniegu, mróz, czy też upały. Nic więc dziwnego, że oferta ta od lat cieszy się bardzo dużym uznaniem. To prosty i sprawdzony sposób na poprawienie bezpieczeństwa na drodze!

Lustro drogowe u-18b – prosty sposób na poprawę bezpieczeństwa

Mnogość zastosowań lustra u-18b na polskich drogach, z całą pewnością w znacznym stopniu zwiększy bezpieczeństwo kierowców. Niezależnie od pory dnia, czy też warunków atmosferycznych, zredukuje ono liczbę wypadków, dlatego też znaleźć je można w coraz większej liczbie miast. Sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie stojące przy drodze słupy, drzewa, czy też budynki ograniczają widoczność osobie kierującej pojazdem. Pomagają również sprawnie wyjechać z miejsca parkingowego, a wszystko to przez szeroki kąt widzenia.

Lustro drogowe u-18 – zapraszamy do zakupów!

Wszystkie osoby poszukujące sprawdzonego sklepu z akcesoriami drogowymi, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą. Istniejemy na rynku już od wielu lat, każdorazowo świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Możemy więc zagwarantować wysoką trwałość każdego produktu nabytego za pośrednictwem naszej strony oraz atrakcyjne ceny. To doskonała propozycja obok której nie można przejść obojętnie!

Duży wybór luster drogowych u-18

Niebezpieczne skrzyżowania i drogi o podwyższonym ryzyku to miejsca szczególne, w których należy zastosować wszelkie środki ostrożności i zapewnić kierowcom maksymalną widoczność. Od lat dostarczamy naszym klientom lustra drogowe u-18, których zalety pozwalają na znaczny wzrost bezpieczeństwa w miejscach trudnych dla kierowców. Cechą charakterystyczną luster drogowych jest ich wytrzymałość i solidność. Pozostają obojętne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak: opady, wilgoć, promieniowanie słoneczne, kurz. Ponadto, nawet jeśli konstrukcja lustra ulegnie uszkodzeniu, to tafla nie zbije się na małe kawałki, tak jak w przypadku tradycyjnych luster.
Lustro drogowe u-18b, ale też u-18 i u-18a to niezwykle tanie i proste rozwiązanie, które skutecznie podnosi bezpieczeństwo w obrębie skrzyżowania, lub innej drogi. Zwiększony obszar widzenia umożliwia kierowcy dostrzeżenie innych uczestników ruchu i właściwą reakcję.
Lustro drogowe zostało wyposażone w dodatkowe elementy odblaskowe, by jeszcze skuteczniej podnosić poziom bezpieczeństwa na drodze. Dzięki folii o klasycznym, biało-czerwonym zabarwieniu kierowca ma możliwość dostrzeżenia znaku ostrzegawczego o wiele wcześniej.
okrągłe lustro U-18a