Montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego

Ważnym elementem naszej oferty od początku naszej działalności jest zaoferowanie do dystrybuowanych przez nas produktów usługi ich poprawnego montażu, który w przypadku urządzeń bezpieczeństwa ruchu ma bezpośredni związek właśnie z bezpieczeństwem ich użytkowania. Wszystkie montaże wykonujemy z użyciem dedykowanych prze producentów zestawów montażowych - podwyższających to nie tylko trwałość i niezawodność wykonywanych przez nas instalacji gwarantując tym samym, że będzie spełniać swoją podstawową funkcję

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół profesjonalistów posiadający niezbędną wiedzę, sprzęt i doświadczenie.


Co montujemy?

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu czyli wiele różnych elementów, których podstawową funkcją i celem zastosowania jest poprawiają bezpieczeństwo osób, pojazdów, budynków znajdujących się w obszarach ich instalacji. Poprzez montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowe spełniane jest wiele funkcji pośrednio i bezpośrednio związanych z bezpieczeństwem jak np.

  • Zabezpieczenie pojazdów czy elewacji budynków przez skutkami nieumiejętnego parkowania z pomocą organiczników separatorów, stoperów parkingowych.
  • Lustra drogowe zainstalowane w miejscach niebezpiecznych ze względu na ograniczoną widoczność pomagają uniknąć kolizji i sytuacji niebezpiecznych.
  • Progi zwalniające powstrzymują kierowców przed osiąganiem nadmiernych prędkości przy ciągach pieszych, szkołach na osiedlach mieszkaniowych co zmniejsza ryzyko wypadku.
  • Azyle drogowe wraz z zestawem aktywnego przejścia dla pieszych pomagają stworzyć bezpieczne przejścia dla pieszych.
  • Progi modułowe pozwalają stworzyć podwyższone przejścia dla pieszych będące połączeniem progu zwalniającego z przejściem dla pieszych.
  • Separatory ruchu i bike separatory oddzielają ciągi pieszych, pasy ruchu czy ścieżki rowerowe.
  • Ochraniacze narożne i odbojnice przemysłowe chronią żelbetowe filary i zapobiegają uszkodzeniom elewacje.

 


Wieloletnie doświadczenie w realizacji usług

Nabywane od ponad 25 lat doświadczenie przy montażach elementów BRD, pozwala nam na w pełni profesjonalne i prawidłowo wykonać montaż z uniknięciem najczęściej popełnianych na tym etapie błędów. Posiadamy odpowiedni niezbędny niejednokrotnie w nietypowych montażach sprzęt. Zapewniamy tym samym wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. Korzyści jakie płyną z delegowania tego obowiązku na nas to nie tylko oszczędność czasu, pewność wykonanych prac, ale i niekiedy oszczędności związane z brakiem problemów z serwisowaniem wykonanych instalacji.


Nowoczesny asortyment

Asortyment produktów montowanych i dystrybuowanych przez naszą firmę opieramy na produkcji własnej jak i współpracy z najlepszymi renomowanymi firmami z branży inżynierii drogowej. Pozwala nam to nie tylko na zastosowanie najnowocześniejszych technologii zgodnych z aktualną wiedzą techniczną podnoszących niezawodność i bezpieczeństwo, ale również daje nam możliwość zaoferowania nowinek technicznych jakie pojawiają się na rynku drogownictwa. Dokłądamy wszelkich starań aby oferowane przez nas produkty wryróżniały się wytrzymałością i jakością wykonania utrzymując przy tym samym konkurencyjne ceny.


Dedykowane elementy montażowe

W czasie 25 letniej działalności odpowiedzieliśmy na potrzebę branży drogowej tworząc dedykowane specjalnie do tego celu wytrzymałe i zapewniających optymalne połączenie z podłożem, zestawy montażowe zaprojektowane od początku z myślą o urządzeniach BRD. Wykorzystanie ich zapewnia trwałe i niezawodne połączenie urządzenia z praktycznie każdą powierzchnią montażu, gwarantując tym samym długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie montowanych przez nas wyrobów bezpieczeństwa ruchu drogowego.Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług! W razie jakikolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt!