Blokady parkingowe

Blokady parkingowe to elementy wyposażenia parkingów mające na celu zabezpieczenie prywatnych miejsc parkingowych przed niepożądanym parkowaniem na nich osób nieuprawnionych. Gwarantują one nam, że po przyjeździe do domu, pod biuro nie będziemy musieli się już martwić niepożądanymi gośćmi na naszym parkingu. Blokady są niezwykle łatwe w montażu poprzez bezpośrednie przytwierdzenie do nawierzchni za pomocą śrub i kołków. Są odporne na warunki atmosferyczne, zabezpieczone poprzez ocynk lub dodatkowo malowane proszkowo zapewniając wysoką w miejscach gdzie jest to niezbędne.

Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
 1. Blokada parkingowa MOTYL ocynk kłódka
  207,87 zł 169,00 zł
 2. Blokada parkingowa MOTYL proszek kłódka
  220,17 zł 179,00 zł
 3. Blokada parkingowa MOTYL ocynk zamek górny
  Cena promocyjna 257,07 zł 209,00 zł Regular Price 219 
 4. Blokada parkingowa motyl malowana proszkowo zamek górny
  Cena promocyjna 269,37 zł 219,00 zł Regular Price 239 
 5. Blokada parkingowa typu U wzmacniana na kłódkę
  362,85 zł 295,00 zł
 6. Blokada parkingowa typu U wzmacniana zamek
  380,07 zł 309,00 zł
 7. Blokada parkingowa MOTYL XL ocynk zamek
  281,67 zł 229,00 zł
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący

Blokady parkingowe - w systemie jednego klucza

System jednego klucza pozwala nam w miarę potrzeb na otwieranie wielu blokad tym samym kluczem, dzięki czemu pracownicy czy wszyscy uprawnieni mieszkańcy czy pracownicy mają dostęp do miejsc parkingowych. Nasze produkty umożliwiają zastosowanie nieograniczonej ilości identycznych wkładek co pozwala na użycie tylko jednego klucza do wielu blokad. Rozwiązaniem takiego problemu jest zastosowanie jednakowej wkładki do wszystkich blokad.

Blokady parkingowe w systemie jednego klucza wkładka górna
Wzmocnione wytrzymałe blokady parkingowe

Wytrzymałe blokady parkingowe

Wykonanie produktów z profili zimno giętych zapewnia wysoką wytrzymałość i niezawodność zastosowanego rozwiązania. Zastosowanie zabezpieczających powłok antykorozyjnych w postaci ocynku pozwala na bezproblemowe urzytkowanie blokad przed panującymi na zewnątrz warunkami atmosferycznymi. Samozatrzaskowy mechanizm sprawa, że klucz potrzebny jest tylko do otwarcia blokad - sprawiając tym samym, że urządzenie jest wygodne w użyciu. Modele typu U tzw. "słoń" cechują się podwyższoną wytrzymałością w przypadku najechania.