Blokady parkingowe

Blokady parkingowe to elementy wyposażenia parkingów mające na celu zabezpieczenie prywatnych miejsc parkingowych przed niepożądanym parkowaniem na nich osób nieuprawnionych. Gwarantują one nam, że po przyjeździe do domu, pod biuro nie będziemy musieli się już martwić niepożądanymi gośćmi na naszym parkingu. Blokady są niezwykle łatwe w montażu poprzez bezpośrednie przytwierdzenie do nawierzchni za pomocą śrub i kołków. Są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, zabezpieczone poprzez ocynk lub dodatkowo malowane proszkowo zapewniając wysoką w miejscach gdzie jest to niezbędne. W obecnych czasach niejednokrotnie jest niezbędnym elementem prywatnego miejsca parkingowego, gdyż ze względu na ich ograniczoną ilość, szczególnie w coraz bardziej zatłoczonych miastach nie ma innego sposobu jak jego fizyczne zabezpieczenie.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 8

Ustaw kierunek malejącyWzmocnione wytrzymałe blokady parkingowe

Blokady parkingowe charakterystyka

Blokady produkowane przez nas wykonane są z profili zimno giętych zapewnia wysoką wytrzymałość i estetykę zastosowanego rozwiązania. Trzon blokad parkingowych to wytrzymały pionowy profil 50x50 o ściance aż 3mm. Ramiona blokad parkingowych wykonywane są z profili fi33,7mm o ściance 2,3mm. Montowane na grubej podstawie 195x195x4mm posiadającej otwory montażowe fi13mm w rozstawie 150mm. Blokady parkingowe zabezpieczone są przed zmiennymi zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi poprzez warstwę ocynku w kolorze srebrnym, bądź dodatkowo przez naniesienie na ocynk warstwy lakieru w procesie malowania proszkowego. Spawy produkowanych przez nas blokad przed zabezpieczeniem są szlifowane, dzięki czemu wyglądają estetycznie, gwarantując wysoką jakość oferowanych produktów. Blokady parkingowe oklejane są folią odblaskową I generacji w kolorze czerwonym celem poprawy widoczności urządzeń w nocy. Występują w wersjach na kłódkę lub z samozatrzaskowym wygodnym zamkiem górnym, dzięki czemu niwelujemy potrzebę schylania się lub odgrzebywania blokady zimą. Zastosowanie w blokadach samozatrzaskowego mechanizmu zamka sprawia, że klucz potrzebny jest tylko do otwarcia blokad - sprawiając tym samym, że urządzenie jest wygodne w użyciu. W miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne czy nieuwagę kierowców polecamy model typu U tzw. "blokada typu słoń" cechująca się podwyższoną wytrzymałością mechaniczną, gdzie pałąk wykonany z rury 42x4x2mm o szerokości 420mm jest mocowany w 2 niezależnych punktach zwiększając sztywność samej blokady.

Blokady parkingowe - w systemie jednego klucza

W razie potrzeby blokady możemy wyposażyć w system jednego klucza. Jest to rozwiązanie szczególnie stosowane przez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, gdzie miejsca parkingowe nie są przypisane konkretnym osobom a istnieje potrzeba zabezpieczenia ich dla określonej grupy osób. System jednego klucza pozwala nam w miarę potrzeb na otwieranie wielu blokad tym samym kluczem, dzięki czemu pracownicy czy wszyscy uprawnieni mieszkańcy mają dostęp do miejsc parkingowych. Nasze produkty umożliwiają zastosowanie nieograniczonej ilości identycznych wkładek co pozwala na użycie tylko jednego klucza do wielu blokad. Wkładki umiejscowione na górze zagwarantują wygodę użytkowania, chwalone szczególnie przez osoby starsze.

Blokady parkingowe w systemie jednego klucza wkładka górna

Blokady oferowane przez nas są produktem wysokiej jakości


Wytrzymałość wszystkie blokady oferowane przez nas zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez warstwę wytrzymałego ocynku, dodatkowo posiadamy też modele które oprócz warstwy ocynku dodatkowo są zabezpieczone za pomocą malowania proszkowego. Sprawia to że blokady są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Dbałość o detale w procesie produkcji blokad dbamy o szczegóły takie jak wygładzenie ostrych kantów i spawów mogących stanowić zagrożenie dla ogumienia pojazdów. Blokady oklejane są atestowaną folią odblaskową celem poprawy widoczności nocą. Gumowy odbojnik z metalową tuleją zapewnia amortyzację blokady podczas składania.
Wysoka estetyka dbamy o wykończenie naszych produktów od szlifowanych spawów, dokładne estetyczne cynkowanie i malowanie proszkowe są cechą charakterystyczną oferowanych przez nas blokad.
Personalizacja zamków blokady oferowane przez nas możemy wykonać w systemie jednego klucza co niezbędne niejednokrotnie jest w przypadku np. wspólnot mieszkaniowych. Istnieje też możliwość późniejszego zamówienia blokady z posiadanym już zamkiem w przypadku kiedy chcemy zamontować więcej blokad niż pierwotnie było planowane.