Blokada parkingowa MOTYL XL proszek zamek

473,55 zł 385,00 zł
W magazynie

Blokada parkingowa MOTYL XL jest większą wersją podstawowego motylka. Jego szerokie ramiona mają za zadanie skutecznie uniemożliwić wjechanie między sąsiadujące blokady. Stosowane do zabezpieczenia miejsc parkingowych jak również dróg dla służb technicznych, uniemożliwiając wjazd osób nieuprawnionych.

Opis produktu

Szeroka blokada parkingowa

W miejscach gdzie standardowa szerokość staje się niewystarczająca zastosowanie mają blokady typu XL, których całkowita szerokość ramion to aż 750mm. Rozstaw ramion blokd typu XL zapobiega wjeżdżaniu samochodów pomiędzy blokady, pozwala zabezpieczyć nietypowo szerokie miejsca parkingowe. Stosowana na drogach technicznych celem zapobieżenia przedostawania się osób nieupoważnionych. Zabezpieczona antykorozyjnie za pomocą warstwy ocynku galwanicznego dostosowana do panującym na otwartych parkingach zmiennym warunkom atmosferycznym. Widoczność nocą zapewnia oklejenie pasami drogowej folii odblaskowej I generacji.

Górna wkładka

System samozatrzaskowego zamykania i wyposażenie w górną wkładkę jest niezwykle wygodnym i pożądamy szczególnie w zimie rozwiązaniem. Klucz potrzebny jest tylko do otwarcia blokady, zamknięcie następuje samoczynnie po podniesieniu blokady.

Wysoka jakość i wytrzymałość

Starannie wykonana warstwa lakieru proszkowe sprawia, że blokada jest urządzeniem estetycznym i znakomicie zabezpieczonym przed panującym na otwartych parkingach zmiennym warunkom atmosferycznym. Oklejone folią odblaskową poprawiającą widoczność nocą.

Bezproblemowy montaż

Blokady montujemy do stabilnego podłoża najlepiej za pomocą dedykowanych do urządzeń brd zestawów montażowych zapewniając ich długotrwałą bezproblemową eksploatację.


Parametry:

profil zimno gięty: 50x50x3mm zaślepiony od góry i od spodu
ramiona: rura Ø33,7 x 2,3 mm
wysokość: 750 mm
szerokość: 740 mm
podstawa: 195x195x4 mm
otwory montażowe: rozstaw 150 mm otwór Ø13 mm
wysokość w pozycji złożonej: 60 mm
odbojnik: odbojnik gumowy z tuleją metalowy
waga: 10 kg
zamek zamek samozatrzaskowy, 2 klucze w komplecie

Blokady oferowane przez nas są produktem wysokiej jakości

Wytrzymałość wszystkie blokady oferowane przez nas zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez warstwę wytrzymałego ocynku, dodatkowo posiadamy też modele które oprócz warstwy ocynku dodatkowo są zabezpieczone za pomocą malowania proszkowego. Sprawia to że blokady są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Dbałość o detale w procesie produkcji blokad dbamy o szczegóły takie jak wygładzenie ostrych kantów i spawów mogących stanowić zagrożenie dla ogumienia pojazdów. Blokady oklejane są atestowaną folią odblaskową celem poprawy widoczności nocą. Gumowy odbojnik z metalową tuleją zapewnia amortyzację blokady podczas składania.

Wysoka estetyka dbamy o wykończenie naszych produktów od szlifowanych spawów, dokładne estetyczne cynkowanie i malowanie proszkowe są cechą charakterystyczną oferowanych przez nas blokad.

Personalizacja zamków blokady oferowane przez nas możemy wykonać w systemie jednego klucza co niezbędne niejednokrotnie jest w przypadku np. wspólnot mieszkaniowych. Istnieje też możliwość późniejszego zamówienia blokady z posiadanym już zamkiem w przypadku kiedy chcemy zamontować więcej blokad niż pierwotnie było planowane.

Dane techniczne

Więcej informacji
Waga10 kg
Wymiary podstawy195 x 195 mm
Zabezpieczenie antykorozyjneLakierowanie proszkowe RAL 9003
Rodzaj zamkaZamek górny 2 klucze (w zestawie)
Rodzaj wykończeniaKolor biały, czerwone pasy folii odblaskowej
Montaż poprzez4 otwory na kotwy (brak w zestawie)

Opinie