Więcej zdjęć

Blokada parkingowa motyl malowana proszkowo zamek górny

Produkt Dostępny

Normalna cena: 293,97 zł

Special Price netto 219,00 zł brutto 269,37 zł

Sprzedawane przez nas malowane proszkowo blokady parkingowe typu motyl są jednym z najczęściej sprzedawanych i stosowanych na rynku tego typu rozwiązań służących zabezpieczeniu miejsc parkingowych przed nieuprawnionym parkowaniem. „Skrzydełka” zastosowane po bokach blokady mają za zadanie zapobiec wjeżdżaniu samochodów pomiędzy dwie blokady parkingowe. Zainstalowany na stałe górny zamek niezwykle ułatwia ich obsługę, szczególnie przez osoby starsze lub mające problemu z poruszaniem poprzez usunięcie konieczności uciążliwego schylania się w celu każdorazowego otwarcia. Malowanie proszkowe poprawia estetykę i wytrzymałość na złe warunki atmosferyczne.

Szczegółowy opis

Wygodny górny zamek

Blokada wyposażona została w praktyczny górny zamek zastosowanie którego pozwala na bardzo wygodną obsługę. Usówama uciążliwości związane ze schylania się celem otwarcie, czy odkopywanie zamka blokady zimą. W zestawie z blokadą znajduje się komplet 2 kluczy.

Wygodny górny zamek w blokadzie parkingowej
Blokada parkingowa samozatrzaskowa

Samozatrzaskowy system zamykania

Zamykanie blokady następuje samoczynnie po podniesieniu słupka bez potrzeby posiadania przy sobie kluczyka, jest to idealna propozycja dla zapominalskich. Zastosowany system minimalizuje ryzyko przypadkowego uszkodzenia systemu zamykania przez najechanie na zamkniętą blokadę. Oryginalny system zamykania pozwala na otwieranie blokady w zależności od potrzeby zarówno do przodu jak i do tyłu.

Widoczność nocą

Blokady oklejane są folią odblaskową I generacji, analogiczną do stosowanej w przypadku znaków drogowych. Oklejeniu blokady dzięki temu są znakomicie widoczne nocą co pomaga w uniknięciu przypadkowemu najechaniu i uszkodzeniu przez samochody.

Blokada parkingowa widoczna nocą
Blokada parkingowa podstawa

Łatwość montażu

Blokady wyposażone w 4 otwory montażowe służące do przykręcenia do podłoża. Dodatkowo celem poprawy mocowania proponujemy zamontować je przy pomocy zestawów montażowych wyposażonych w samohamowny gwint znajdujących się w naszej ofercie. W przypadku braku stałego podłoża, jak beton, asfalt, posiadamy w ofercie specjalne podstawy do wbetonowania, do których można przykręcić blokadę.

Zabezpieczenie antykorozyjne

Trwałość i wytrzymałość przed warunkami pogodowymi zapewnia zabezpieczenie urządzeń poprzez wytrzymałe na warunki atmosferyczne malowanie proszkowe. Gumowe odboje zabezpieczające dolną część słupka przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas składania blokady.

Wykonanie:

Wytrzymałość urządzenia zapewnia wykonanie go z profilu zimno giętego 50x50x3mm
Wysokość: 600mm
Szerokość: 550 mm

Dane techniczne

Szerokość 550 mm
Wysokość 600 mm
Wymiary podstawy 200 x 200 mm
Zabezpieczenie antykorozyjne Lakierowane proszkowo
Rodzaj zamka Zamek górny 2 klucze (w zestawie)
Rodzaj wykończenia Kolor czerwony, białe pasy folii odblaskowej
Montaż poprzez 4 otwory na kotwy (brak w zestawie)

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.