Więcej zdjęć

Blokada parkngowa typu U wzmacniana na kłódkę

Produkt Dostępny

netto 295,00 zł brutto 362,85 zł
Stosowana celem fizycznego zagrodzenia miejsc parkingowych bądź dróg, do których dostęp powinny mieć tylko upoważnione do tego osoby. Wytrzymałą konstrukcja minimalizuje sutki niesfornych kierowców bądź celowej dewastacji urządzenia. Opłacalna ekonomicznie ze względu na zapewnienie długotrwałej bezproblemowej eksploatacji.

Szczegółowy opis

Wytrzymała blokada parkingowa

W miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne bądź celową dewastację urządzenia przez osoby pragnące korzystać z prywatnych miejsc postojowych najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie wzmacniaj blokady parkingowej typu „słoń”. Żartobliwa nazwa nawiązuje znakomicie do wytrzymałości urządzenia, które zamiast jednej posiada 3 punkty mocowania w podstawie. Konstrukcja maksymalizuje wytrzymałość minimalizując tym samym problemy z uszkodzeniem blokad, pozwala cieszyć się nam własnym miejscem bez problemów z uszkodzonym urządzeniem.

Odporna na warunki atmosferyczne

Malowanie proszkowe zapewnia wysokiej jakości zabezpieczenie antykorozyjne, które zarazem nadaje wyjątkowo estetyczny wygląd urządzenia. Widoczność nocą zapewnia oklejenie folią odblaskową analogiczną do tej stosowanej przy znakach drogowych.

Wymienna kłódka

Blokada wyposażona w kłódkę z trzema kluczami pozwalającą na wygodne zamknięcie. W razie potrzeby pozwala to na szybką zmianę kluczy bez potrzeby zamawiania specjalistycznych wkładek. Wersja ekonomiczna mniej wygodna od zamka, stosowana przeważnie w miejscach gdzie blokada nie jest używana codziennie.

Prosty i szybki montaż

Poprzez 3 otwory montażowe w podstawie blokady przykręcamy je bezpośrednio do stabilnego podłoża. Nie potrzebujemy do tego specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu montaż odbywa się szybko i niezwykle łatwo. .

Dane techniczne

Szerokość 450 mm
Wysokość 580 mm
Zabezpieczenie antykorozyjne Lakierowane proszkowo
Rodzaj zamka Kłódka 3 klucze (w zestawie)
Rodzaj wykończenia Kolor biały, czerwone pasy folii odblaskowej
Montaż poprzez 3 otwory na kotwy (brak w zestawie)

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.