Blokada parkingowa MOTYL proszek kłódka

349,32 zł 284,00 zł
W magazynie

Malowana proszkowo blokada parkingowa typu motyl malowana proszkowo z kłódką jako sposobem zamknięcia to jedno z najczęściej stosowanych i polecanych produktów w tej kategorii. Motyle wyposażone są w ramiona zapobiegające między innymi próbom wjeżdżaniu pojazdów między stojące blokady parkingowe.

Opis produktu

Solidna konstrukcja

Blokady wykonane z zimno giętych profil zamkniętych i giętych rur zapewniają wysoką wytrzymałość. Odporność na zmienne warunki atmosferyczne jak i estetyczny wygląd blokad zapewnia pokrycie ich warstwą ocynku i malowanie proszkowe w kolorze białym RAL 9003.

Zabezpieczenie miejsc parkingowych

Blokada skutecznie zabezpiecza prywatne miejsca parkingowe przed nieupoważnionymi uczestnikami ruchu. Gwarantuje dostępność miejsc parkingowych dla osób do których należą miejsca parkingowe w miejscach jak parkingi osiedlowe, czy biurowce. W komplecie kłódka z 3 kluczami.

Bezproblemowy montaż

Blokadę zamontować może praktycznie każdy z użyciem najprostszych narzędzi. Otwory montażowe w podstawie pozwalają na zamocowanie blokady do stabilnego podłoża.


Parametry:

profil zimno gięty: 50x50x3mm zaślepiony od góry i od spodu
ramiona: rura Ø33,7 x 2,3 mm
wysokość: 600 mm
szerokość: 580 mm
podstawa: 195x195x4 mm
otwory montażowe: rozstaw 150 mm otwór Ø13 mm
wysokość w pozycji złożonej: 60 mm
odbojnik: odbojnik gumowy z tuleją metalowy
waga: 8 kg
zamek: kłódka

Blokady oferowane przez nas są produktem wysokiej jakości

Wytrzymałość wszystkie blokady oferowane przez nas zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez warstwę wytrzymałego ocynku, dodatkowo posiadamy też modele które oprócz warstwy ocynku dodatkowo są zabezpieczone za pomocą malowania proszkowego. Sprawia to że blokady są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Dbałość o detale w procesie produkcji blokad dbamy o szczegóły takie jak wygładzenie ostrych kantów i spawów mogących stanowić zagrożenie dla ogumienia pojazdów. Blokady oklejane są atestowaną folią odblaskową celem poprawy widoczności nocą. Gumowy odbojnik z metalową tuleją zapewnia amortyzację blokady podczas składania.

Wysoka estetyka dbamy o wykończenie naszych produktów od szlifowanych spawów, dokładne estetyczne cynkowanie i malowanie proszkowe są cechą charakterystyczną oferowanych przez nas blokad.

Personalizacja zamków blokady oferowane przez nas możemy wykonać w systemie jednego klucza co niezbędne niejednokrotnie jest w przypadku np. wspólnot mieszkaniowych. Istnieje też możliwość późniejszego zamówienia blokady z posiadanym już zamkiem w przypadku kiedy chcemy zamontować więcej blokad niż pierwotnie było planowane.

Dane techniczne

Więcej informacji
Waga8 kg
Wymiary podstawy195 x 195 mm
Zabezpieczenie antykorozyjneLakierowane proszkowo RAL 9003
Rodzaj zamkaKłódka 3 klucze (w zestawie)
Rodzaj wykończeniaKolor biały, czerwone pasy folii odblaskowej
Montaż poprzez4 otwory na kotwy (brak w zestawie)

Opinie