Blokada parkingowa MOTYL XL ocynk zamek

434,19 zł 353,00 zł
W magazynie

Szerokie blokady parkingowe typu MOTYL stosowane są do zabezpieczenia wjazdów na drogi gdzie wjazd powinien być uniemożliwiony osobom nieupoważnionym, jak również na szerokie i nietypowe miejsca postojowe.

Opis produktu

Szeroka i wytrzymała blokada parkingowa

Rozstaw ramion motylów XL wynoszący 750mm zapobiega wjeżdżaniu samochodów pomiędzy blokady, pozwala zabezpieczyć nietypowo szerokie miejsca parkingowe. Zabezpieczona antykorozyjnie za pomocą warstwy cynku galwanicznego dostosowana do panującym na otwartych parkingach zmiennym warunkom atmosferycznym. Widoczność nocą zapewnia oklejenie pasami drogowej folii odblaskowej.

Wygodna w używaniu – wkładka górna

Samo zatrzaskujący system pozwala na wygodne zamykanie blokady bez konieczności posiadania przy sobie klucza. Górna wkładka natomiast sprawia, że blokada jest wygodna w użyciu i nie wymaga zbędnego schylania się do ziemi. W zimie zapobiega szukania zamka w śniegu.

Bezproblemowy montaż

Montaż blokad odbywa się poprzez mechaniczne zakotwienie ich do stabilnego podłoża. Pomagają w tym elementy montażowe do urządzeń brd do nabycia osobno.


Parametry:

profil zimno gięty: 50x50x3mm zaślepiony od góry i od spodu
ramiona: rura Ø33,7 x 2,3 mm
wysokość: 750 mm
szerokość: 740 mm
podstawa: 195x195x4 mm
otwory montażowe: rozstaw 150 mm otwór Ø13 mm
wysokość w pozycji złożonej: 60 mm
odbojnik: odbojnik gumowy z tuleją metalowy
waga: 10 kg
zamek samozatrzaskowy, 2 klucze w komplecie

Blokady oferowane przez nas są produktem wysokiej jakości

Wytrzymałość wszystkie blokady oferowane przez nas zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez warstwę wytrzymałego ocynku, dodatkowo posiadamy też modele które oprócz warstwy ocynku dodatkowo są zabezpieczone za pomocą malowania proszkowego. Sprawia to że blokady są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Dbałość o detale w procesie produkcji blokad dbamy o szczegóły takie jak wygładzenie ostrych kantów i spawów mogących stanowić zagrożenie dla ogumienia pojazdów. Blokady oklejane są atestowaną folią odblaskową celem poprawy widoczności nocą. Gumowy odbojnik z metalową tuleją zapewnia amortyzację blokady podczas składania.

Wysoka estetyka dbamy o wykończenie naszych produktów od szlifowanych spawów, dokładne estetyczne cynkowanie i malowanie proszkowe są cechą charakterystyczną oferowanych przez nas blokad.

Personalizacja zamków blokady oferowane przez nas możemy wykonać w systemie jednego klucza co niezbędne niejednokrotnie jest w przypadku np. wspólnot mieszkaniowych. Istnieje też możliwość późniejszego zamówienia blokady z posiadanym już zamkiem w przypadku kiedy chcemy zamontować więcej blokad niż pierwotnie było planowane.

Dane techniczne

Więcej informacji
Wymiary podstawy200 x 200 mm
Zabezpieczenie antykorozyjneOcynk galwaniczny
Rodzaj zamkaZamek górny 2 klucze (w zestawie)
Rodzaj wykończeniaOcynkowana, czerwone pasy folii odblaskowej
Montaż poprzez4 otwory na kotwy (brak w zestawie)

Opinie