Blokady parkingowe

Blokady parkingowe to elementy wyposażenia parkingów mające na celu zabezpieczenie prywatnych miejsc parkingowych przed niepożądanym parkowaniem na nich osób nieuprawnionych. Gwarantują one nam, że po przyjeździe do domu, pod biuro nie będziemy musieli się już martwić niepożądanymi gośćmi na naszym parkingu. Blokady są niezwykle łatwe w montażu poprzez bezpośrednie przytwierdzenie do nawierzchni za pomocą śrub i kołków. Są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, zabezpieczone poprzez ocynk lub dodatkowo malowane proszkowo zapewniając wysoką w miejscach gdzie jest to niezbędne. W obecnych czasach niejednokrotnie jest niezbędnym elementem prywatnego miejsca parkingowego, gdyż ze względu na ich ograniczoną ilość, szczególnie w coraz bardziej zatłoczonych miastach nie ma innego sposobu jak jego fizyczne zabezpieczenie.

Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
 1. Blokada parkingowa MOTYL ocynk kłódka
  220,17 zł 179,00 zł
 2. Blokada parkingowa MOTYL proszek kłódka
  232,47 zł 189,00 zł
 3. Blokada parkingowa MOTYL ocynk zamek górny
  Cena promocyjna 269,37 zł 219,00 zł Regular Price 229 
 4. Blokada parkingowa motyl malowana proszkowo zamek górny
  Cena promocyjna 281,67 zł 229,00 zł Regular Price 239 
 5. Blokada parkingowa typu U wzmacniana na kłódkę
  375,15 zł 305,00 zł
 6. Blokada parkingowa typu U wzmacniana zamek
  392,37 zł 319,00 zł
 7. Blokada parkingowa MOTYL XL ocynk zamek
  293,97 zł 239,00 zł
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
Wzmocnione wytrzymałe blokady parkingowe

Blokady parkingowe charakterystyka

Blokady produkowane przez nas wykonane są z profili zimno giętych zapewnia wysoką wytrzymałość i estetykę zastosowanego rozwiązania. Trzon blokad parkingowych to wytrzymały pionowy profil 50x50 o ściance aż 3mm. Ramiona blokad parkingowych wykonywane są z profili fi33,7mm o ściance 2,3mm. Montowane na grubej podstawie 195x195x4mm posiadającej otwory montażowe fi13mm w rozstawie 150mm. Blokady parkingowe zabezpieczone są przed zmiennymi zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi poprzez warstwę ocynku w kolorze srebrnym, bądź dodatkowo przez naniesienie na ocynk warstwy lakieru w procesie malowania proszkowego. Spawy produkowanych przez nas blokad przed zabezpieczeniem są szlifowane, dzięki czemu wyglądają estetycznie, gwarantując wysoką jakość oferowanych produktów. Blokady parkingowe oklejane są folią odblaskową I generacji w kolorze czerwonym celem poprawy widoczności urządzeń w nocy. Występują w wersjach na kłódkę lub z samozatrzaskowym wygodnym zamkiem górnym, dzięki czemu niwelujemy potrzebę schylania się lub odgrzebywania blokady zimą. Zastosowanie w blokadach samozatrzaskowego mechanizmu zamka sprawia, że klucz potrzebny jest tylko do otwarcia blokad - sprawiając tym samym, że urządzenie jest wygodne w użyciu. W miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne czy nieuwagę kierowców polecamy model typu U tzw. "blokada typu słoń" cechująca się podwyższoną wytrzymałością mechaniczną, gdzie pałąk wykonany z rury 42x4x2mm o szerokości 420mm jest mocowany w 2 niezależnych punktach zwiększając sztywność samej blokady.

Blokady parkingowe - w systemie jednego klucza

W razie potrzeby blokady możemy wyposażyć w system jednego klucza. Jest to rozwiązanie szczególnie stosowane przez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, gdzie miejsca parkingowe nie są przypisane konkretnym osobom a istnieje potrzeba zabezpieczenia ich dla określonej grupy osób. System jednego klucza pozwala nam w miarę potrzeb na otwieranie wielu blokad tym samym kluczem, dzięki czemu pracownicy czy wszyscy uprawnieni mieszkańcy mają dostęp do miejsc parkingowych. Nasze produkty umożliwiają zastosowanie nieograniczonej ilości identycznych wkładek co pozwala na użycie tylko jednego klucza do wielu blokad. Wkładki umiejscowione na górze zagwarantują wygodę użytkowania, chwalone szczególnie przez osoby starsze.

Blokady parkingowe w systemie jednego klucza wkładka górna