Blokady parkingowe

Blokady parkingowe to elementy wyposażenia parkingów mające na celu zabezpieczenie prywatnych miejsc parkingowych przed niepożądanym parkowaniem na nich osób nieuprawnionych. Gwarantują one nam, że po przyjeździe do domu, pod biuro nie będziemy musieli się już martwić niepożądanymi gośćmi na naszym parkingu. Blokady są niezwykle łatwe w montażu poprzez bezpośrednie przytwierdzenie do nawierzchni za pomocą śrub i kołków. Są odporne na warunki atmosferyczne, zabezpieczone poprzez ocynk lub dodatkowo malowane proszkowo zapewniając wysoką w miejscach gdzie jest to niezbędne.

Blokady parkingowe - duży wybór, atrakcyjne ceny

Siatkaview Listaview

7 produkt(ów)

Siatkaview Listaview

7 produkt(ów)

Blokady parkingowe - w systemie jednego klucza

System jednego klucza pozwala nam w miarę potrzeb na otwieranie wielu blokad tym samym kluczem, dzięki czemu pracownicy czy wszyscy uprawnieni mieszkańcy czy pracownicy mają dostęp do miejsc parkingowych. Nasze produkty umożliwiają zastosowanie nieograniczonej ilości identycznych wkładek co pozwala na użycie tylko jednego klucza do wielu blokad. Rozwiązaniem takiego problemu jest zastosowanie jednakowej wkładki do wszystkich blokad.

Blokady parkingowe w systemie jednego klucza wkładka górna
Wzmocnione wytrzymałe blokady parkingowe

Wytrzymałe blokady parkingowe

Wykonanie produktów z profili zimno giętych zapewnia wysoką wytrzymałość i niezawodność zastosowanego rozwiązania. Zastosowanie zabezpieczających powłok antykorozyjnych w postaci ocynku pozwala na bezproblemowe urzytkowanie blokad przed panującymi na zewnątrz warunkami atmosferycznymi. Samozatrzaskowy mechanizm sprawa, że klucz potrzebny jest tylko do otwarcia blokad - sprawiając tym samym, że urządzenie jest wygodne w użyciu. Modele typu U tzw. "słoń" cechują się podwyższoną wytrzymałością w przypadku najechania.