Bezpieczeństwo ruchu drogowego

 1. Aktywne przejście dla pieszych

  Aktywne przejście dla pieszych z doświetleniem
  Aktywne przejścia dla pieszych to połączone w jedną całość zestaw urządzeń bezpieczeństwa ruchu mające na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych na przejściach
  Czytaj więcej »
 2. Lustra drogowe - co muszę wiedzieć przed montażem

  Poprawa widoczności poprzez zastosowanie lustra drogowego
  Lustra drogowe to urządzenia bezpieczeństwa ruchu pozwalające na poprawę bezpieczeństwa w miejscach o ograniczonej widoczności. Co muszę wiedzieć przed montażem?
  Czytaj więcej »
 3. Kraków wprowadza skrzyżowania równorzędne

  Ulica krakowskiego miasta

  Krakowscy organizatorzy ruchu celem poprawy bezpieczeństwa postanawiają kontynuować przekształcanie skrzyżowań w skrzyżowania równorzędne i przypomnieć kierowcom o regule prawej ręki...

  Czytaj więcej »
 4. Miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych

  Miejsce dla niepełnosprawnych - niebieska koperta
  Jak wygląda prawidłowe oznaczenie miejsc dla niepełnosprawnych, o czym nie możemy zapomnieć i czy zawsze musi być niebieskie?
  Czytaj więcej »
 5. Progi zwalniające dla samochodów ciężarowych

  progi zwalniające dla samochodów ciężarowych

  Czy istnieją progi zwalniające bezproblemowo wytrzymujące ruch ciężarowy? TAK! Poznaj wzmacniane progi zwalniające SALAMANDRA...

  Czytaj więcej »
 6. Montaż separatorów ruchu

  Montaż separatorów ruchu drogowego i separatorów parkingowych, jest niezwykle łatwym i skutecznym rozwiązaMontaż separatorów parkingowych i ruchu drogowegoniem mającym za zadanie podwyższyć bezpieczeństwo ruchu, w miejscach gdzie inne rozwiązania nie dają zadowalającego efektu. Procedura jest dość prosta i zawiera się w kilku punktach.

  Czytaj więcej »
 7. Montaż znaków drogowych

  Montaż znaków drogowych Kraków

  Znaki drogowe najczęściej montowane są na ocynkowanych słupkach 2 calowych (grubość dobierana w ramach potrzeb). Słupki do znaków osadzone są na odpowiedniej głębokości gdzie zostają odpowiednio zakotwione i zabetonowane celem zapewnienia stabilności i zabezpieczeniem przed wandalizmem.

  Czytaj więcej »
 8. Montaż progów zwalniających

  Montaż progów zwalniających

   

  Montaż progów zwalniających i podrzutowych dopuszczany jest głównie w zakresie dróg lokalnych i dojazdowych, jednakże w pewnych przypadkach montuje się je także na drogach zbiorczych. Ich montaz jest dość bezproblemowy, a sama "procedura" składa się z kilku dość prostych punktów.

  Czytaj więcej »