Czy mogę zamontować blokadę parkingową we własnym zakresie? Na co zwrócić uwagę i co mówią przepisy.
Bezpieczeństwo ruchu drogowego
- 'Wysłano:" Listopad 03, 2021Czytaj więcej »
- 'Wysłano:" Wrzesień 07, 2021Czytaj więcej »
Separatory parkingowe, guma czy PCV. które wybrać? Czy długość i kolor mają znaczenie?
- 'Wysłano:" Sierpień 27, 2021Czytaj więcej »
Aktywne przejścia dla pieszych to połączone w jedną całość zestaw urządzeń bezpieczeństwa ruchu mające na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych na przejściach
- 'Wysłano:" Sierpień 23, 2021Czytaj więcej »
Lustra drogowe to urządzenia bezpieczeństwa ruchu pozwalające na poprawę bezpieczeństwa w miejscach o ograniczonej widoczności. Co muszę wiedzieć przed montażem?
- 'Wysłano:" Sierpień 07, 2021Czytaj więcej »
Krakowscy organizatorzy ruchu celem poprawy bezpieczeństwa postanawiają kontynuować przekształcanie skrzyżowań w skrzyżowania równorzędne i przypomnieć kierowcom o regule prawej ręki...
- 'Wysłano:" Maj 08, 2020Czytaj więcej »
Jak wygląda prawidłowe oznaczenie miejsc dla niepełnosprawnych, o czym nie możemy zapomnieć i czy zawsze musi być niebieskie?
- 'Wysłano:" Kwiecień 22, 2016Czytaj więcej »
Czy istnieją progi zwalniające bezproblemowo wytrzymujące ruch ciężarowy? TAK! Poznaj wzmacniane progi zwalniające SALAMANDRA...
- 'Wysłano:" Lipiec 23, 2014Kategorie: Jak to się robiCzytaj więcej »
Montaż separatorów ruchu drogowego i separatorów parkingowych, jest niezwykle łatwym i skutecznym rozwiąza
niem mającym za zadanie podwyższyć bezpieczeństwo ruchu, w miejscach gdzie inne rozwiązania nie dają zadowalającego efektu. Procedura jest dość prosta i zawiera się w kilku punktach.
- 'Wysłano:" Czerwiec 12, 2013Kategorie: Jak to się robiCzytaj więcej »
Znaki drogowe najczęściej montowane są na ocynkowanych słupkach 2 calowych (grubość dobierana w ramach potrzeb). Słupki do znaków osadzone są na odpowiedniej głębokości gdzie zostają odpowiednio zakotwione i zabetonowane celem zapewnienia stabilności i zabezpieczeniem przed wandalizmem.
- 'Wysłano:" Maj 09, 2013Kategorie: Jak to się robiCzytaj więcej »
Montaż progów zwalniających i podrzutowych dopuszczany jest głównie w zakresie dróg lokalnych i dojazdowych, jednakże w pewnych przypadkach montuje się je także na drogach zbiorczych. Ich montaz jest dość bezproblemowy, a sama "procedura" składa się z kilku dość prostych punktów.