Słupki elastyczne

Elastyczne słupki służą do wydzielania miejsc parkingowych na placach, poboczach, stosowane nieraz także w celu rozdzielenia pasów ruchu, czy zaznaczenia miejsc niebezpiecznych. Wykonane są z elastycznego, sztucznego tworzywa, dzięki czemu najeżdżający na niego pojazd nie spowoduje uszkodzenia słupka, który wraca do swojego pierwotnego położenia w pionie. Znacznie zmniejsza to także ryzyko uszkodzeń samochodu. Dzięki swojej elastyczności minimalizuje ryzyko porysowania pojazdów.

elastyczne słupki drogowe
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
 1. Słupek elastyczny T-flex 45 cm
  79,95 zł 65,00 zł
 2. Słupek elastyczny T-flex 75 cm
  98,40 zł 80,00 zł
 3. Słupek elastyczny T-flex 100 cm
  129,15 zł 105,00 zł
 4. Słupek uchylny FLEXPIN 46 cm
  107,01 zł 87,00 zł
 5. Słupek uchylny FLEXPIN 75 cm
  123,00 zł 100,00 zł
 6. Słupek uchylny FLEXPIN 100 cm
  147,60 zł 120,00 zł
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący

Słupki drogowe

Są one stosowane szczególnie w miejscach niebezpiecznych, a także przy halach magazynowych, czy na parkingach wielopoziomowych celem uniemożliwienia wjazdu bądź parkowania w miejscach niedozwolonych. Doskonale zabezpieczający zjazdy z parkingów lub garaży podziemnych, gdzie przez nieuwagę kierowcy bądź utrudnioną widoczność kierujący pojazdami mogą uderzyć w ścianę, filar uszkadzając elewację Wkonane są z najwyższej jakości materiałów. Słupki w ofercie MATECH są wykonane z elastycznego tworzywa w kolorze pomarańczowym i oklejone folią odblaskową II generacji, dzięki czemu są doskonale widoczne w nocy i w dzień. Słupki drogowe mocowane są bezpośrednio do podłoża dzięki trzem śrubom montażowym, które nie są uwzględnione w zestawie.

Zastosowany materiał sprawia, że słupki wracają do pionu po najechaniu na nie. Sprawdzają się doskonale przy odgrodzeniu dróg, które są dostępne w nagłych przypadkach. Stosowane często też wraz z progami wyspowymi zapobiegając progom omijania ich poprzez przejeżdżanie między nimi. Mogą zapobiegać także parkowaniu na wjazdach w uliczki osiedlowe, na łukach drogi lub w innych miejscach.

Ostrzegają i informują

Elastyczne słupki pomagają w zabezpieczeniu drogi pożarowej przed zastawianiem wjazdu, jednocześnie nie przeszkadzają służbom ratowniczym dotrzeć na miejsce zdarzenia i przeprowadzić sprawnie ewakuację, czy akcję pożarniczą. Ponadto zabezpieczają naroża budynków, magazynów, idealnie sprawdzają się na placach manewrowych dla wszelkich szkół nauki jazdy samochodów osobowych, ale także ciężarowych czy autobusów. Są też bezpiecznym elementem toru przeszkód dla dzieci, na placach zabaw, czy przedszkolach, ponieważ nie mają żadnych twardych krawędzi.