Słupek elastyczny 750 mm czarny

98,40 zł 80,00 zł
W magazynie
Słupek elastyczny 75cm czarny Tflex to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych metalowych słupków używanych do oznaczania obszarów wyłączonych z ruchu lub przeznaczonych do parkowania pojazdów. Dzięki swoim właściwościom, słupek Tflex powraca do pierwotnego kształtu po najechaniu na niego, co zwiększa jego trwałość i redukuje koszty napraw. Dodatkowo, czarny kolor czyni słupki drogowe Tflex idealnym wyborem dla miejsc, gdzie estetyka ma duże znaczenie podkreślając zarówno funkcjonalność, jak i elegancję przestrzeni miejskiej.

Przeznaczenie:
 • Alternatywa dla metalowych słupków drogowych
 • Oddzielenie ciągów pieszych od ruchu
 • Wyznaczanie miejsc wyłączonych z ruchu
 • Zabezpieczenie przed nieautoryzowanym przejazdem
 • Zapobieganie parkowaniu w miejscach niedozwolonych
 • Opis produktu

  Słupek elastyczny 75 cm to rodzaj słupków drogowych służące do fizycznego i wizualnego zabezpieczenia obszarów wyłączonych z ruchu. Jego typowe zastosowanie obejmuje ulice, parkingi podziemne, hale magazynowe, produkcyjne i inne miejsca, gdzie konieczne jest skuteczne oznaczenie niebezpiecznych obszarów. Słupek elastyczny t-flex 750 doskonale komponuje się z otoczeniem, jednocześnie przyciągając uwagę kierowców. Wysokość wynosząca 750mm czyni go narzędziem informacyjnym, które wizualnie zwraca uwagę na potencjalne zagrożenia.

 • T-flex 750mm wykonany jest z elastycznego tworzywa w kolorze czarnym.
 • Widoczność nocą zapewnie folia odblaskowa II generacji.
 • Łatwy w montażu, poprzez bezpośrednie przekręcenie do podłoża za pomocą 3 śrub.
 • Cechą charakterystyczną słupków jest to, że po najechaniu wraca on do poprzednich kształtów.
 • W przeciewieństwie do słupków metalowych, po lekkim uszkodzeni nie ma konieczności drogiej wymiany słupka.
 • Pomocny w zabezpieczeniu dróg pożarowych, wjazdów do garaży podziemnych i wszelkich innych gdzie zachodzi wizualna potrzeba zaznaczenia.
 • Czarny kolor słupków elastycznych jest idealny w miejscach gdzie ważnym walorem jest wysoka estetyka zastosowanych rozwiązań.

 • Słupki elastyczne T-flex 750 oddzielające ciąg pieszy od drogi

  Słupki drogowe elastyczne Tflex 75 to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie wykonane z giętkiego tworzywa w kolorze czarnym. Wysoka elastyczność minimalizuje ryzyko uszkodzenia zarówno słupka jak i pojazdu, który ma z nim potencjalny kontakt.

  Słupki elastyczne Tflex 75 wyposażone w folię odblaskową II generacji zapewniają doskonałą widoczność nocą. Zastosowanie odblasku zwiększa widoczność słupków dla kierowców nawet przy ograniczonym oświetleniu i w trudnych warunków pogodowych.

  Słupki elastyczne 750 charakteryzuje się łatwością montażu, dzięki czemu stanowią efektywne rozwiązanie dla każdego zarządcy parkingu. Szybki montaż poprzez przykręcenie do nawierzchni za pomocą trzech śrub jest metodą pozwalającą oszczędzi czas i zminimalizować koszty.

  W przeciwieństwie do tradycyjnych słupków metalowych elastyczne słupki drogowe Tflex odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia. Nawet po lekkim uszkodzeniu nie ma konieczności kosztownej wymiany całego słupka. Właściwości materiału pozwalają na minimalizuję skutków potencjalnych uszkodzeń. Tflex przyczynia się do obniżenia kosztów utrzymania infrastruktury drogowej.

  Słupki elastyczne 75cm Tflex są niezwykle pomocne w zabezpieczaniu dróg pożarowych, wjazdów do garaży podziemnych i innych obszarów, gdzie istnieje potrzeba wyraźnego oznaczenia. Są narzędziem do wizualnego oznaczania obszarów wymagających szczególnej uwagi. Tflex ułatwia łatwą identyfikację miejsc wyłączonych z ruchu, przyczyniając się do skutecznego zabezpieczania i organizacji przestrzeni.

  Słupki elastyczne 750 mm chroniące ciąg pieszy przed parkowanie w miejscach niedozwolonych
  Słupki elastyczne z azylami consul mini oddzielające ścieżkę rowerową od drogi

  Czarny kolor słupków elastycznych 750 to idealne rozwiązanie dla miejsc, gdzie estetyka jest kluczowym elementem. Dzięki wykończeniu w kolorze czarnym współgra z eleganckim otoczeniem. To wyjątkowe połączenie trwałości i stylu czyni czarne Tflexy estetycznym dodatkiem do miejskiej przestrzeni.

  Sam montaż słupków elastycznych T-flex jest niezwykle prosty i dostępny bez skomplikowanych narzędzi. Wystarczy przekręcić je bezpośrednio do stałego podłoża za pomocą trzech śrub. To szybkie rozwiązanie, które umożliwia błyskawiczną instalację, zapewniając jednocześnie solidność mocowania.

  Dane techniczne

  Więcej informacji
  Wysokość750 mm
  SzerokośćSłupek fi 80mm | Podstawa fi 200 mm
  KolorCzarny
  Elementy odblaskoweBiałe
  Otwory montażowe3 (brak kompletów montażowych w zestawie)

  Opinie