Słupek elastyczny 75 cm T-flex

98,40 zł 80,00 zł
W magazynie
Słupek elastyczny 75 pomarańczowy to nowoczesna wersja tradycyjnych słupków drogowych. Innowacyjnością jest tu elastyczności samego słupka, która sprawia, że po odkształceniu - na przykład po najechaniu - wracają do pierwotnego kształtu, nadal pełniąc funkcję zabezpieczającą. Zastosowanie tego typu słupków jest szczególnie skuteczne jako wizualne i fizyczne zabezpieczenie, przy halach magazynowych, parkingach wielopoziomowych. Elastyczne słupki 75 cm doskonale sprawdzają się przy wyznaczaniu wyjazdów z parkingów i garaży, chroniąc infrastrukturę przed nieuwagą kierowców oraz potencjalnymi utrudnieniami, jak ograniczona widoczność mogąca prowadzić do kolizji z elementami infrastruktury, takimi jak ściany, elewacje, słupki czy filary.

Przeznaczenie:
 • Alternatywa dla metalowych słupków drogowych
 • Oddzielenie ciągów pieszych od ruchu
 • Wyznaczanie miejsc wyłączonych z ruchu
 • Zabezpieczenie dróg krytycznych, jak drogi pożarowe
 • Oddzielanie ścieżek rowerowych od ruchu samochodowego
 • Zabezpieczenie przed nieautoryzowanym przejazdem
 • Zapobieganie parkowaniu w miejscach niedozwolonych
 • Opis produktu

  Słupek elastyczny T-flex 750 jest słupkiem drogowym służącym do fizycznego zabezpieczenia miejsc wyłączonych z ruchu. W miejscach szczególnie niebezpiecznych pozwala na zwiększenie uwagi kierowców poprzez wizualne informowanie o niebezpieczeństwie. Na parkingach wielopoziomowych czy przy halach produkcyjnych Słupek elastyczny 750 mm stanowi skuteczne narzędzie do ochrony wjazdów do garaży, filarów budynków oraz ścian przed nieuwagą kierowców. Słupek ten jest szczególnie przydatny w miejscach o ograniczonej widoczności, oferując jednocześnie elastyczność i trwałość.

 • Słupki Tflex 750 są oznakowanie znakiem CE
 • Słupek jest wykonany z elastycznego tworzywa w kolorze pomarańczowym.
 • Wyklejony odblaskową folią II generacji pozostają doskonale widoczne w nocy i poprawiającą bezpieczeństwo.
 • Mocowany bezpośrednio do podłoża za pomocą 3 śrub montażowych (brak elementów montażowych w zestawie).
 • Elastyczna konstrukcja sprawia , że po "przejechaniu" wraca do pionu.
 • Sprawdza się przy zagrodzeniu dróg, która przejezdne mają być tylko w sytuacji awaryjnej.
 • Idealne do oddzielenia ścieżek rowerowych od dróg w celu poprawy bezpieczeństwa rowerzystów.
 • Idealne rozwiązanie do wykorzystania z progami wyspowymi, ustawione w środku zapobiega omijaniu ich środkiem drogi.
 • Zapobiega stawaniu na wjazdach w uliczki osiedlowe, łukach drogi i innych newralgicznych miejscach.
 • Pomaga zabezpieczyć drogi pożarowe przed zastawianiem wjazdu, jednocześnie nie przeszkadzając służbom ratowniczym dotrzeć na miejsce zdarzenia.
 • Zabezpiecza naroża budynków, magazynów.
 • Idealny na place manewrowe dla szkół nauki jazdy.
 • Bezpieczny jako element toru przeszkód dla dzieci, dzięki brakowi twardych krawędzi.

 • Słupki elastyczne 750 mm chroniące ciąg pieszy przed parkowanie w miejscach niedozwolonych

  Słupki elastyczne 75 posiadają oznakowanie znakiem CE. Co jest potwierdzeniem zgodności z europejskimi normami bezpieczeństwa i wymogami dotyczącymi produktów. Daje to pewność, że słupki spełniają określone standardy jakości, bezpieczeństwa oraz zgodności z przepisami obowiązującymi na obszarze Unii Europejskiej.

  Słupki elastyczne 750 mm wykonane są z tworzywa o intensywnym pomarańczowym kolorze. Dzięki zastosowaniu ostrzegawczych kolorów zapewnia doskonałą widoczność, a elastyczne właściwości minimalizują możliwość uszkodzeń. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowania w różnych warunkach drogowych i miejskich.

  Słupki elastyczne 75 cm zostały oklejone folią odblaskową II generacji, co sprawia, że pozostają doskonale widoczne nawet w nocy. W trudnych warunkach oświetlenia wpływa to pozytywnie na świadomość otoczenia i zwiększa szansę na unikanie potencjalnych zagrożeń.

  Słupki elastyczne T-flex 750mm są mocowane bezpośrednio do podłoża za pomocą trzech śrub montażowych. Pozwala to zapewnić wysoką stabilność słupków i minimalizuje możliwość wyrwania z podłoża.

  Dzięki elastycznej konstrukcji są w stanie po "przejechaniu" przez pojazd powrócić do pionu. Minimalizuje to ewentualne szkody zarówno dla słupków, jak i dla pojazdu po ewentualnym kontakcie. Ich konstrukcja chroni infrastrukturę drogową i użytkowników przed skutkami kolizji.

  Słupki elastyczne Tflex doskonale sprawdzają się przy zagrodzeniu dróg, gdzie przejazd ma być możliwy jedynie w sytuacjach awaryjnych. Tyczy się to choćby sytuacji takich jak interwencje straży pożarnej czy pogotowia gazowego. Słupki stanowią skuteczną fizyczną barierę dla pojazdów w normalnych, codziennych warunkach i jednocześnie umożliwieniu wjazdu pojazdów służb podczas interwencji. Ułatwia to kontrolowanie dostępu do określonych obszarów, zapewniając jednocześnie swobodny dostęp w sytuacjach awaryjnych.

  T-flex to rozwiązanie idealne do oddzielenia ścieżek rowerowych od dróg. Pozwalają na wyraźne wizualne wyznaczanie trasy dla rowerów, chroniąc użytkowników przed potencjalnymi niebezpieczeństwami związanymi z ruchem innych pojazdów.

  Pomarańczowe słupki elastyczne stanowią uzupełnienie do stosowania z progami wyspowymi. Umieszczone między progami wyspowymi efektywnie zapobiegają omijaniu progów środkiem drogi w sytuacji, gdy na taki manewr jest dość dużo miejsca.

  Słupki elastyczne z azylami consul mini oddzielające ścieżkę rowerową od drogi
  Słupki elastyczny tflex pomarańczowe wraz z azylami odgradzające drogę rowerową

  Słupki elastyczne 75 zapobiegają zatrzymywaniu pojazdów w niedozwolonych miejscach, na wjazdach do uliczek osiedlowych, łukach drogi i innych newralgicznych miejscach. Stanowią fizyczną barierę, utrudniającą parkowanie w niedozwolonych miejscach oraz zapobiegają blokowaniu ważnych obszarów drogowych.

  Słupki elastyczne 75cm pomarańczowe stanowią bardzo pomocne narzędzie w zabezpieczaniu dróg pożarowych przed zastawianiem wjazdu. Ich elastyczna konstrukcja pozwala na skuteczne utrzymanie dostępu do tych kluczowych tras, nie przeszkadzając służbom ratowniczym w dotarciu na miejsce zdarzenia. Pomagają w optymalnym zarządzaniu ruchem, poprawiają bezpieczeństwo oraz umożliwiają szybki dostęp służb ratowniczych do obszarów, gdzie czas jest kluczowy.

  Słupki elastyczne o wysokości 750 mm skutecznie zabezpieczają naroża budynków oraz magazynów. Chroniąc struktury budowlane przed uszkodzeniami spowodowanymi przez pojazdy lub inne obiekty, minimalizując ryzyko uszkodzeń dla samego pojazdu.

  Urządzenia są doskonałym wyborem dla placów manewrowych przeznaczonych dla szkół nauki jazdy. Ich konstrukcja umożliwia bezpieczne praktyki manewrów, symulowanie różnych scenariuszy ruchu drogowego i doskonalenie umiejętności kierowców w kontrolowanych warunkach. Stanowią skuteczną i bezpieczną przeszkodę, co pomaga w procesie nauki jazdy, instruktorom i kursantom.

  Słupki elastyczne T-flex 750 oddzielające ciąg pieszy od drogi

  Dane techniczne

  Więcej informacji
  Wysokość760
  Szerokośćfi80
  KolorCzerwony
  Elementy odblaskoweBiałe
  Otwory montażowe3 (brak elementów montażowych w zestawie)

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!