Tablica kierująca U-21 - ograniczniki skrajni

Dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego tablica kierująca u-21 posiada szereg zastosowań. Najczęściej jednak wykorzystywana jest podczas trwania robót drogowych w formie ostrzeżenia dla kierowców np. o zwężonym pasie ruchu, zajętym poboczu, czy też pasie awaryjnym. Ogranicznik skrajni sprawdzi się także w przypadku całkowitego zamknięcia danego pasa ruchu, czy też w przypadku budowy nowej jezdni lub też jej modernizacji. Nic więc dziwnego, że tablica kierująca u-21 jest tak chętnie nabywanym produktem przez naszych Klientów.

Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący

Tablica kierująca u-21 – produkt najwyższej jakości

Warto również wiedzieć, że wszystkie nasze tablice kierujące u-21 zostały wyprodukowane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, które ma bezpośrednie przełożenie na trwałość każdej dostępnej w naszej ofercie tablicy. Dzięki temu otrzymują Państwo pewność, że nabyty produkt będzie służył w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas. Wiemy, że ograniczniki skrajni muszą pracować często w bardzo trudnych warunkach, dlatego też każdorazowo dokładamy wszelkich starań, by były one możliwie jak najbardziej trwałe oraz solidne.

Szeroka oferta ograniczników skrajni dla każdego

Jednym z wielu powodów, dla których nasz sklep drogowy z ogranicznikami skrajni jest tak chętnie odwiedzany przez wiele osób jest fakt, iż posiadamy niezwykle szeroką ofertę. Dzięki czytelnym kategoriom, bogatemu asortymentowi oraz atrakcyjnym cenom, mogą Państwo zamówić niezbędne artykuły, a wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu! To doskonała oferta, której nie można przegapić!

Ogranicznik skrajni – zapraszamy do zakupów!

Co więcej, jesteśmy otwarci na nowe pomysły, technologie i innowacyjność. W naszej ofercie posiadamy wiele autorskich rozwiązań, takich jak jedyne w swoim rodzaju nowoczesne elementy montażowe do urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego odpowiadających specyfice i potrzebom branży drogowej, w tym tablice kierujące u-21 oraz ograniczniki skrajni. Dlatego też wszystkie osoby chcące nabyć profesjonalne ograniczniki i nie tylko, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszym asortymentem. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy także do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Tablica u21 sztywna

Popularność tablic kierujących u-21

Tablica kierująca u-21 to element, który ma służyć jako oznaczenie krawędzi zwężonego pasa ruchu, dlatego nie bez znaczenia pozostaje jego kolorystyka. Elementy odblaskowe mają za zadanie poprawiać widoczność na drodze nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Tablica tego typu to odporna i wytrzymała konstrukcja, która została przystosowana do umieszczenia jej na drodze. Wysokogatunkowy polietylen w kolorze białym, jak i wzmocnienia metalowym, ocynkowanym profilem to gwarancja solidności i trwałości użytkowania.

Ogranicznik skrajni to element bezpieczeństwa na drodze, który posiada dodatkowe wyposażenie w lampę ostrzegawczą. Oznaczenie to może być stosowane zarówno doraźnie, jak i na dłuższy czas.

Nasze rozwiązania skupiają się na trwałości i jakości. Dbamy o to, by inwestycja klienta w nasze produkty była zasadna. Ograniczniki mają szerokie zastosowanie, dlatego są coraz popularniejsze na wielu mniejszych, jak i większych drogach.