Lustra przemysłowe

Lustra przemysłowe są urządzeniami mającymi na celu zwiększenie bezpieczeństwa w rejonach hal i magazynów produkcyjnych. Są rozwiązaniem analogicznym do luster drogowych, jedyną zauważalną różnicą jest żółto-czarna kolorystyka dobrana pod potrzeby oznaczeń BHP. Lustra te stosowane są głównie na terenach produkcyjnych, placach manewrowych i wewnątrz magazynów firm znacznie poprawiają bezpieczeństwo pracowników poprzez umożliwienie ich obserwacji w miejscach o ograniczonej widoczności. Urządzenia są niezwykle łatwe w montażu dzięki czemu umożliwiają szybką relatywną poprawę bezpieczeństwa na terenie zakładów przy użyciu niedużych środków finansowych. Montaż luster magazynowych ochrania sam sprzęt pozwalając uniknąć kolizji ciężkiego sprzętu, takiego jak wózki widłowe i paleciaki zabezpieczając je przed przypadkowym uszkodzeniem związanym z ograniczoną widocznością. Urządzenia pozwalają dostrzec nadchodzące niebezpieczeństwo w rejonach wzmożonego ruchu o ograniczonej widoczności znacznie wcześniej niż w przypadki ich braku.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący

Co warto wiedzieć o lustrach przemysłowych?

Lustra przemysłowe stosowane są w miejscach z ograniczoną widocznością na przykład na placach manewrowych firm, w magazynach czy na halach produkcyjnych. Szczególnie przydatne w miejscach przecięcia się ciągów pieszych i trakcji transportowych, poprawiają bezpieczeństwo pracowników na terenach zakładów produkcyjnych. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa wykonane z nietłukącego i odpornego na warunki atmosferyczne akrylu. Gwarantuje to, że w momencie przypadkowego zahaczenia np. przez wózek widłowy lustro nie stanowi zagrożenia dla pracowników. Lustra przemysłowe zrobione są z wytrzymałego nietłukącego akrylu, który jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne oraz promienie UV. Urządzenia są lekkie i niezwykle łatwe w montażu. Znakomicie poprawiają widoczność w newralgicznych punktach pomagając zredukować ilość niepożądanych zdarzeń. To prosty i sprawdzony sposób na poprawę bezpieczeństwa swoich pracowników i sprzętu przez wypadkiem. Sprawdzają się wszędzie tam gdzie widoczność jest choćby trochę ograniczona.

Lustra przemysłowe wysokiej jakości

Lustra przemysłowe oferowane w naszym sklepie drogowym wyróżniają się wysoką jakością wykonania. W celu dobrania lustra do odpowiedniej funkcjonalności należy zwrócić uwagę na szereg parametrów takich jak pole widzenia, ilość kierunków obserwacji, z których będziemy patrzeć na lustro. W przypadku prostych skrzyżowań ciągów komunikacyjnych odpowiednim będą najprostsze prostokątne lustra, w przypadku bardziej skomplikowanych sytuacji odpowiednia może okazać się kopułą obserwacyjna o panoramicznym kątem widzenia nawet do 360 stopni. Wszystkie urządzenia dedykowane użyciu na zewnątrz są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Wielkość i kształt luster została dopasowana do oczekiwań rynku.


Okrągłe lustra magazynowe