Progi zwalniające podrzutowe

Szybka poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów w rejonach uczęszczanych dróg możliwa jest dzięki zastosowaniu progów podrzutowych. Jest to jedna z najpopularniejszych i szybkich sposobów na ochronę tych najbardziej narażonych uczestników ruchu. Główną zaletą tego rozwiązania jest fizyczne wymuszenie ograniczenia prędkości przez kierowców. Co więcej, montaż progów podrzutowych jest niezwykle łatwy i szybki, co czyni to rozwiązanie niezwykle docenianym. Mimo narzekań niesfornych kierowców ,nie da się ukryć, że progi zwalniające w znacznym stopniu poprawiają bezpieczeństwo na drodze.

Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący

Zastosowanie progów zwalniających podrzutowych

Progi podrzutowe stosuje się najczęściej w miejscach, w których z powodów bezpieczeństwa niezbędne jest wymuszenie ograniczenia prędkości samochodów. Miejsca te to między innymi szpitale, przedszkola, szkoły, osiedla i nie tylko. Te z pozoru błahe elementy zmuszają kierowcę do zmniejszenia prędkości, nie niszcząc jednocześnie zawieszenia samochodu.

Co więcej, dostępne na niniejszej stronie internetowej progi posiadają wiele zalet, dlatego też można je spotkać w coraz większej liczbie miejsc. Dzięki nim kierowcy poruszają się ze znacznie mniejszą prędkością oraz zachowują o wiele większą uwagę poruszając się m.in. na terenach osiedlowych. Co więcej, progi te przyczyniają się do o wiele mniejszego natężenia ruchu. Dlaczego? Kierowcy mając do wyboru alternatywną drogę, z całą pewnością wybiorą trasę, w której brak tego typu spowalniaczy. Nic więc dziwnego, że progi podrzutowe znajdują się dziś niemalże przy każdej szkole, przedszkolu, czy szpitalu.

próg zwalniający czarno-żółty
progi podrzutowe typu długiego

Progi zwalniające podrzutowe od znanego i cenionego producenta

Każdej osobie zainteresowanej udostępniamy dobrze zaopatrzony sklep z nowoczesnymi urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz elementami inżynierii drogowej. Do dyspozycji wszystkich naszych Klientów oddajemy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów posiadający niezbędny sprzęt oraz wiedzę, którą nieustannie starają się oni pogłębiać, by móc świadczyć dla Państwa usługi na możliwie jak najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo zaczyna się właśnie od naszego internetowego sklepu, w którym znaleźć można m.in. progi zwalniające podrzutowe.

Serdecznie zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą. Istniejemy na rynku już od wielu lat, każdorazowo świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Możemy więc zagwarantować wysoką trwałość każdego produktu nabytego za pośrednictwem naszej strony oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem maila. Postaramy się odpowiedzieć na każde z nich.

Progi zwalniające podrzutowe

Progi zwalniające podrzutowe to konstrukcje niezwykle przemyślane, które mają za zadanie spowolnić ruch oraz zapewnić większe bezpieczeństwo w obrębie szkół, czy też dróg osiedlowych. W celu wzmocnienia tej konstrukcji zastosowane zostało specjalne wgłębienie na rurę stabilizacyjną, by jeszcze bardziej poprawić wytrzymałość i solidność progu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dbamy nie tylko o dobór materiałów i przemyślaną konstrukcję, ale również o atrakcyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

progi zwalniające podrzutowe