Akcesoria do lamp

Aby sygnalizacja świetlna mogła prawidłowo funkcjonować, musi mieć odpowiednie źródło energii. Najczęściej są to baterie o różnej pojemności i właśnie tego typu akcesoria do lamp polecamy wszystkim Klientom sklepu MATECH. Znajdą w nim Państwo akumulatory zdolne do działania przez bardzo długi czas, proste w demontażu i wymianie na nowe, gdy ulegną w końcu rozładowaniu. Jako renomowana firma prowadzimy dystrybucję akcesoriów wyłącznie najwyższej jakości, chętnie wykorzystywanych w lampach oświetleniowych znajdujących dla siebie zastosowanie jako artykuły zabezpieczające place budowy, ale też w wielu innych sytuacjach wymagających zachowania najwyższych środków ostrożności.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący

Pojemna bateria podstawą poprawnego działania sygnalizacji świetlnej

Baterie do lamp z przygotowanej przez nas oferty charakteryzuje nie tylko znaczna pojemność, ale też m.in. fakt, iż zostały skonstruowane w taki sposób, aby zachować pełnię swoich właściwości nawet po upływie roku od momentu ich wyprodukowania. Nie muszą być więc montowane od razu po dokonaniu ich zakupu. Dobrym pomysłem jest również ich nabycie i posiadanie zawsze blisko siebie, aby mogły zostać wykorzystane wówczas, gdy dana lampa przestanie działać. Każdy akumulator do sygnalizacji świetlnej, możliwy do pozyskania w sklepie MATECH, został zafoliowany indywidualnie, a jego bieguny – zabezpieczone. Jeśli zaś chodzi o zastosowanie proponowanych baterii, są nimi zarówno lampy dzienne, jak i zmierzchowe. W swoim składzie nie posiadają takich pierwiastków, jak ołów, kadm czy rtęć, co powoduje, że nasze zasilające akcesoria do lamp działają wyjątkowo wydajnie i nie ulegają zbyt łatwo uszkodzeniom.

Akumulatory i klucze do lamp – dlaczego warto mieć je pod ręką?

Wśród akcesoriów do lamp, składających się na ofertę naszego sklepu, znajdą Państwo również specjalny klucz służący do ich otwierania oraz zamykania. Bez jego obecności proces wymiany zużytego akumulatora na nowy będzie niemożliwy, dlatego warto pomyśleć odpowiednio wcześniej o jego nabyciu. Zwłaszcza że – podobnie, jak inne artykuły dostępne w sklepie MATECH – można kupić go w atrakcyjnej cenie i bez konieczności wychodzenia z domu. Aby jeszcze bardziej zachęcić wszystkich Państwa do zainteresowania się naszymi usługami, należy wspomnieć, że akumulatory do sygnalizacji świetlnej, których sprzedaż prowadzimy, można bez trudu dopasować do większości z najpopularniejszych obecnie modeli lamp, aby następnie mogły generować pożądany strumień światła, wpływając tym samym korzystnie na funkcjonowanie osób oraz pojazdów znajdujących się nieopodal. Dzięki temu ryzyko powstawania niebezpiecznej sytuacji na drodze znacznie spada, pozwalając uczestnikom ruchu drogowego pokonywać – pieszo lub pojazdem – określony obszar nawet w sytuacji, gdy prowadzone są na nim zaawansowane prace budowlane. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!