Modułowy system progów segmentowych - wyniesione przejście dla pieszych

Progi modułowe są nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na stworzenie w zależności od aktualnych potrzeb wielu rodzajów urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Połączenie progów modułowych, aktywnych znaków D-6 i solarnych elementów odblaskowych przed progiem tworzy doskonale widoczne i niezwykle bezpieczne przejście dla pieszych. Wyniesione przejście dla pieszych znacznie poprawiające bezpieczeństwo przechodniów dzięki połączeniu zalet progu zwalniającego i przejścia dla pieszych w jednym. Jest niezwykle dobrze widocznie przez kierowców zarówno w dzień jak i w nocy dzięki zastosowaniu elementów odblaskowych jak i zmusza ich do fizycznego ograniczenia prędkości.
Bezpieczne podwyższone przejście dla pieszych
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący

Co możemy stworzyć z progów segmentowych?

 • Wyniesione bezpieczne przejścia dla pieszych - łączące zalety progu zwalniającego i przejścia dla pieszych.

 • Progi liniowe - o nieograniczonej długości.

 • Progi wyspowe - o niestandardowych wymiarach.

 • Podjazdy dla niepełnosprawnych - przy trudno osiągalnych przystankach autobusowych tworząc rampę pozwalającą na łatwe pokonanie przeszkody, najazdów czy zjazdów z krawężników ułatwiające poruszanie się osób na wózkach inwalidzkich.

 • Podwyższone przejście dla pieszych - będące odmianą progu płytowego doskonała bezpieczniejsza alternatywa dla tradycyjnych przejść.
 • Przejście dla pieszych 10cm

  Dlaczego warto wybrać nasze podwyższone przejscie dla pieszych?

  Maksymalny poziom bezpieczeństwa

 • Antypoślizgowa struktura zgodna z normą SRT 45 poprawia bezpieczeństwo pieszych w trakcie przechodzenia przez przejście.
 • Moduły progów segmentowych wyposażone są w wstawki wykonane z taśmy odblaskowej 3M poprawiające widoczność, szczególnie nocą.
 • Rozszerzona kolorystyka modułów pozwala dostosować się do potrzeb, np. tworząc jeszcze bezpieczniejsze czerwono białe pasy podwyższonego przejścia dla pieszych.
 • Wyposażone w komplet niezbędnych do montażu akcesoriów specjalnie zaprojektowanych w celu poprawy wytrzymałości i bezpieczeństwa.
 • Dedykowane wzmocnione śruby montażowe zapobiegające zrywaniu i samoistnemu odkręcaniu progów. Metalowe łączniki stabilizują elementy trzymając je razem. Gumowe korki dbają o estetykę i zapobiegają dostawaniu się wody do mocowań.
 • Montaż wyniesionego przejścia dla pieszych pozwala w bardzo szybki sposób znacznie poprawić bezpieczeństwo pieszych w miejscach niebezpiecznych.
 • Rozwiązanie posiada niezbędne wydane przez IBDiM aprobaty dopuszczające je do stosowania na drogach.

 • Wyniesione przejście dla pieszych

  Rozwiązanie elastyczne, opłacalne ekonomicznie i łatwe i szybie w montażu

  Montaż podwyższonego przejścia dla pieszych z elementów prefabrykowanych nie niesie za sobą konieczności kosztownych modyfikacji nawierzchni. Modułowe progi zwalniające charakteryzują się łatwością i szybkością montażu, który bezproblemowo można wykonać w trakcie 1 dnia niwelując konieczność długotrwałego zamknięcia drogi. Dzięki temu rozwiązaniu tak naprawdę w ciągu tylko jednego dnia możemy zainstalować wyniesione pzejście dla pieszych znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo. W razie konieczności pozwalają na demontaż np. na czas remontu, i ponowny montaż po ukończeniu. W razie zaistnienia takiej potrzeby można je też przenieść w nowe miejsce. W przeciwieństwie do niektórych rozwiązań dostępnych na rynku gwarantuje utrzymanie niezmiennych wymaganych parametrów takich jak kąt najazdu.

  Podwyższone przejście dla pieszych rozwiązanie elastyczne i wytrzymałe

  Jako jedno z niewielu rozwiązań oprócz walorów użytkowych poprawiających bezpieczeństwo pieszych zawsze staramy dbać też o estetykę, projektując nasze urządzanie bierzemy pod uwagę ich estetyczny wygląd. Zastosowanie odpowiedniej mieszanki gwarantuje też iż rozwiązanie będzie bezproblemowo długo służyło poprawiając bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych.

  Przyjazne środowisku

  Elementy naszego podniesionego przejścia dla pieszych wykonane są w przyjaznej środowisku technologii recyklingu, dają drugie życie zużytym zasobom, dbając tym samym o jak najlepsze wykorzystanie zasobów naturalnych.