Próg modułowy (segmentowy) element najazdu narożny lewy - model 8 cm

394,83 zł 321,00 zł
W magazynie

Próg modułowy (segmentowy) element najazdu lewy - model 8 cm

Prezentowany produkt pozwala na bezpieczny i wygodny najazd. Progi modułowe świetnie sprawdzą się zarówno jako progi zwalniające, poprawiające bezpieczeństwo na drodze, jak i różnego rodzaju podwyższenia, które niwelują różnice poziomowe dla pieszych i inwalidów. W obu zastosowaniach element najazdu stanowi opcję wygodnego funkcjonowania. Progi modułowe wykonane z antypoślizgowego materiału posiadają w zestawie odblaskowe elementy, metalowe łączniki oraz gumowe zatyczki. Wszystkie te właściwości tworzą niezawodny element progu modułowego, pozwalającego na utworzenie progu liniowego, wyspowego bądź płytowego w zależności od indywidualnych potrzeb.

Opis produktu

Progi modułowe (modułowy system progów zwalniających) to oryginalny rozwiązanie pozwalający na budowę różnych konfiguracji progów liniowych, wyspowych i płytowych. W zależności od konfiguracji z różnych elementów mogą pełnić wiele funkcji jak np. podwyższonego modułowego przejścia dla pieszych, rampy dla inwalidów.

 • Płytowego przejścia dla pieszych, które łączy zalety progu zwalniającego i przejścia dla pieszych.
 • Podwyższenie mogą być używane w celu niwelowania różnic wysokości, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnych, np. podjazd dla wózków inwalidzkich z drogi na przystanek autobusowy czy wjazd na krawężnik w utrudnionym miejscu.
 • Elementy progu modułowego stworzone z antypoślizgowego materiału zgodne z europejską normą 45 SRT poprawiają bezpieczeństwo.
 • Odblaskowe wstawki zwiększają widoczność progów segmentowych szczególnie w nocy poprawiając tym samym bezpieczeństwo uczestników ruchu.
 • Elementy progu segmentowego o różnym kolorze pozwalają na konfigurację produktu do różnych zastosowań w zależności od upodobania.
 • Metalowe łączniki zwiększają stabilność i poprawiają pasowanie modułów progu segmentowego.
 • Gumowe zatyczki chronią przed dostawaniem się wody do elementów montażowych zapobiegając dzięki temu korozji i poprawiając samą estetykę progu.
 • Progi segmentowe posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Sposób montażu i zastosowanie specjalnych zestawów montażowych dołączonych do zestawu, nie tylko poprawia niezawodność urządzenia ale również pozwala na tymczasowe usunięcie czy przesunięcie progu modułowego (np na czas remontu).
 • Progi modułowe skonstruowane są z wulkanizowanej gumy niezwykle wytrzymałej na uszkodzenia, zmienne warunki meteorologiczne i bezpiecznej dla samochodów.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość1000
  Szerokość450
  Wysokość0-80
  KolorCzarny
  Elementy odblaskoweBiałe
  Otwory montażowe6

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!