Próg modułowy (segmentowy) element narożny lewy - model 10

397,29 zł 323,00 zł
W magazynie

Próg modułowy (segmentowy) element najazdu lewy - model 10

Prezentowany produkt pozwala na zbudowanie progów liniowych, wyspowych czy płytowych zgodnie z aktualnymi potrzebami. Konstrukcja i funkcjonalność progu modułowego umożliwia tworzenie wielu konfiguracji wpływających na poprawę bezpieczeństwa na drogach oraz niwelujących różnice wysokości. Urządzenie sprawdzi się w wielu sytuacjach - jak np. próg zwalniający, ułatwienie poruszania się i przejścia niepełnosprawnych. Spełni także funkcję bezpiecznej i wygodnej rampy dla inwalidów. Sposób montażu progu modułowego wymaga zastosowania specjalnych akcesoriów montażowych, które są dołączone do zestawu. Gwarantują niepowtarzalną stabilność i niezawodność!

Opis produktu

Progi modułowe (modułowy system progów zwalniających) to oryginalny rozwiązanie pozwalający na budowę różnych konfiguracji progów liniowych, wyspowych i płytowych. W zależności od konfiguracji z różnych elementów mogą pełnić wiele funkcji jak np. podwyższonego modułowego przejścia dla pieszych, rampy dla inwalidów.

 • Płytowego przejścia dla pieszych, które łączy zalety progu zwalniającego i przejścia dla pieszych.
 • Podwyższenie mogą być używane w celu niwelowania różnic wysokości, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnych, np. podjazd dla wózków inwalidzkich z drogi na przystanek autobusowy czy wjazd na krawężnik w utrudnionym miejscu.
 • Elementy progu modułowego stworzone z antypoślizgowego materiału zgodne z europejską normą 45 SRT poprawiają bezpieczeństwo.
 • Odblaskowe wstawki zwiększają widoczność progów segmentowych szczególnie w nocy poprawiając tym samym bezpieczeństwo uczestników ruchu.
 • Elementy progu segmentowego o różnym kolorze pozwalają na konfigurację produktu do różnych zastosowań w zależności od upodobania.
 • Metalowe łączniki zwiększają stabilność i poprawiają pasowanie modułów progu segmentowego.
 • Gumowe zatyczki chronią przed dostawaniem się wody do elementów montażowych zapobiegając dzięki temu korozji i poprawiając samą estetykę progu.
 • Progi segmentowe posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Sposób montażu i zastosowanie specjalnych zestawów montażowych dołączonych do zestawu, nie tylko poprawia niezawodność urządzenia ale również pozwala na tymczasowe usunięcie czy przesunięcie progu modułowego (np na czas remontu).
 • Progi modułowe skonstruowane są z wulkanizowanej gumy niezwykle wytrzymałej na uszkodzenia, zmienne warunki meteorologiczne i bezpiecznej dla samochodów.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość1000
  Szerokość500
  Wysokość0-100
  KolorCzarny
  Elementy odblaskoweBiałe
  Otwory montażowe4

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!