Próg modułowy (segmentowy) element lewy skrajny - model 10

416,97 zł 339,00 zł
W magazynie
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 333,33 zł 271,00 zł

Próg modułowy (segmentowy) element lewy skrajny czarny czarny - model 10

Prezentowany produkt to lewa część progu modułowego (segmentowego), pozwalającego na budowanie kompletnego urządzenia w zależności od aktualnych potrzeb. Dzięki elementom progu mamy możliwość budowania progów liniowych, wyspowych i płytowych, co wpływa na tworzenie naprawdę rozmaitych konfiguracji. Próg segmentowy można wykorzystać nie tylko jako próg zwalniający ale również podwyższenie niwelujące różnice wysokości. Świetnie sprawdzi się jako modułowe przejście dla pieszych bądź rampa dla inwalidów. Produkt cechuje się niezawodnością oraz niezwykłą funkcjonalnością. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie zapewniają stabilność i solidność.

Opis produktu

Progi modułowe (modułowy system progów zwalniających) to oryginalny rozwiązanie pozwalający na budowę różnych konfiguracji progów liniowych, wyspowych i płytowych. W zależności od konfiguracji z różnych elementów mogą pełnić wiele funkcji jak np. podwyższonego modułowego przejścia dla pieszych, rampy dla inwalidów.

 • Płytowego przejścia dla pieszych, które łączy zalety progu zwalniającego i przejścia dla pieszych.
 • Podwyższenie mogą być używane w celu niwelowania różnic wysokości, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnych, np. podjazd dla wózków inwalidzkich z drogi na przystanek autobusowy czy wjazd na krawężnik w utrudnionym miejscu.
 • Elementy progu modułowego stworzone z antypoślizgowego materiału zgodne z europejską normą 45 SRT poprawiają bezpieczeństwo.
 • Odblaskowe wstawki zwiększają widoczność progów segmentowych szczególnie w nocy poprawiając tym samym bezpieczeństwo uczestników ruchu.
 • Elementy progu segmentowego o różnym kolorze pozwalają na konfigurację produktu do różnych zastosowań w zależności od upodobania.
 • Metalowe łączniki zwiększają stabilność i poprawiają pasowanie modułów progu segmentowego.
 • Gumowe zatyczki chronią przed dostawaniem się wody do elementów montażowych zapobiegając dzięki temu korozji i poprawiając samą estetykę progu.
 • Progi segmentowe posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Sposób montażu i zastosowanie specjalnych zestawów montażowych dołączonych do zestawu, nie tylko poprawia niezawodność urządzenia ale również pozwala na tymczasowe usunięcie czy przesunięcie progu modułowego (np na czas remontu).
 • Progi modułowe skonstruowane są z wulkanizowanej gumy niezwykle wytrzymałej na uszkodzenia, zmienne warunki meteorologiczne i bezpiecznej dla samochodów.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość1000
  Szerokość500
  Wysokość0-100
  KolorCzarny
  Otwory montażowe4

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!