Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny biały - model 10 cm

Produkt Dostępny

netto 370,00 zł brutto 455,10 zł

Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny biały - model 10 cm


Prezentowany produkt to biały, wewnętrzny element potrzebny do tworzenia kompleksowych progów modułowych, umożliwiających wykonanie konstrukcji liniowej, wyspowej i płytowej. Model 10 cm jest niezbędny w celu wykonania podwyższonego, modułowego przejścia dla pieszych. Biały element w towarzystwie czarnych progów modułowych tworzy pasy przejścia w podwyższonym przejściu dla pieszych. Próg segmentowy sprawdzi się także doskonale podczas tworzenia progów zwalniających czy ramp dla inwalidów. Progi modułowe niezwykłymi właściwościami zaskoczą nawet najbardziej wymagających klientów!

Szczegółowy opis

Progi modułowe (modułowy system progów zwalniających) to oryginalny rozwiązanie pozwalający na budowę różnych konfiguracji progów liniowych, wyspowych i płytowych. W zależności od konfiguracji z różnych elementów mogą pełnić wiele funkcji jak np. podwyższonego modułowego przejścia dla pieszych, rampy dla inwalidów.

 • Płytowego przejścia dla pieszych, które łączy zalety progu zwalniającego i przejścia dla pieszych.
 • Podwyższenie mogą być używane w celu niwelowania różnic wysokości, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnych, np. podjazd dla wózków inwalidzkich z drogi na przystanek autobusowy czy wjazd na krawężnik w utrudnionym miejscu.
 • Elementy progu modułowego stworzone z antypoślizgowego materiału zgodne z europejską normą 45 SRT poprawiają bezpieczeństwo.
 • Odblaskowe wstawki zwiększają widoczność progów segmentowych szczególnie w nocy poprawiając tym samym bezpieczeństwo uczestników ruchu.
 • Elementy progu segmentowego o różnym kolorze pozwalają na konfigurację produktu do różnych zastosowań w zależności od upodobania.
 • Metalowe łączniki zwiększają stabilność i poprawiają pasowanie modułów progu segmentowego.
 • Gumowe zatyczki chronią przed dostawaniem się wody do elementów montażowych zapobiegając dzięki temu korozji i poprawiając samą estetykę progu.
 • Progi segmentowe posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Sposób montażu i zastosowanie specjalnych zestawów montażowych dołączonych do zestawu, nie tylko poprawia niezawodność urządzenia ale również pozwala na tymczasowe usunięcie czy przesunięcie progu modułowego (np na czas remontu).
 • Progi modułowe skonstruowane są z wulkanizowanej gumy niezwykle wytrzymałej na uszkodzenia, zmienne warunki meteorologiczne i bezpiecznej dla samochodów.
 • Dane techniczne

  Długość 1000
  Szerokość 500
  Wysokość 100
  Kolor biały
  Otwory montażowe 6
  Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.