Więcej zdjęć

Próg modułowy (segmentowy) element środkowy najazdu - model 8 cm

Produkt Dostępny

netto 258,00 zł brutto 317,34 zł

Próg modułowy (segmentowy) element środkowy najazdu - model 8 cm


Najazd to jeden z najważniejszych elementów progów modułowych pozwalający na budowanie zarówno progów zwalniających, poprawiających bezpieczeństwo na drogach, jak i tworzenie różnego rodzaju podwyższeń dla pieszych i inwalidów. Prezentowany przez nas model 8 cm to element środkowy najazdu, który w połączeniu z innymi pozwoli zbudować bezpieczny i niezwykle wygodny podjazd. Produkowany jest tak, by tworzyć rozmaite konfiguracje o różnorodnych funkcjach - progi liniowych, wyspowe, płytowe. Dzięki progom modułowym można samemu wybrać konstrukcję zależną od własnych potrzeb i upodobań.

Szczegółowy opis

Progi modułowe (modułowy system progów zwalniających) to oryginalny rozwiązanie pozwalający na budowę różnych konfiguracji progów liniowych, wyspowych i płytowych. W zależności od konfiguracji z różnych elementów mogą pełnić wiele funkcji jak np. podwyższonego modułowego przejścia dla pieszych, rampy dla inwalidów.

 • Płytowego przejścia dla pieszych, które łączy zalety progu zwalniającego i przejścia dla pieszych.
 • Podwyższenie mogą być używane w celu niwelowania różnic wysokości, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnych, np. podjazd dla wózków inwalidzkich z drogi na przystanek autobusowy czy wjazd na krawężnik w utrudnionym miejscu.
 • Elementy progu modułowego stworzone z antypoślizgowego materiału zgodne z europejską normą 45 SRT poprawiają bezpieczeństwo.
 • Odblaskowe wstawki zwiększają widoczność progów segmentowych szczególnie w nocy poprawiając tym samym bezpieczeństwo uczestników ruchu.
 • Elementy progu segmentowego o różnym kolorze pozwalają na konfigurację produktu do różnych zastosowań w zależności od upodobania.
 • Metalowe łączniki zwiększają stabilność i poprawiają pasowanie modułów progu segmentowego.
 • Gumowe zatyczki chronią przed dostawaniem się wody do elementów montażowych zapobiegając dzięki temu korozji i poprawiając samą estetykę progu.
 • Progi segmentowe posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Sposób montażu i zastosowanie specjalnych zestawów montażowych dołączonych do zestawu, nie tylko poprawia niezawodność urządzenia ale również pozwala na tymczasowe usunięcie czy przesunięcie progu modułowego (np na czas remontu).
 • Progi modułowe skonstruowane są z wulkanizowanej gumy niezwykle wytrzymałej na uszkodzenia, zmienne warunki meteorologiczne i bezpiecznej dla samochodów.
 • Dane techniczne

  Długość 1000
  Szerokość 450
  Wysokość 0-80
  Kolor czarny
  Elementy odblaskowe Białe
  Otwory montażowe 6
  Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.