Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czarny - model 8 cm

413,28 zł 336,00 zł
W magazynie

Próg modułowy (segmentowy) element wewnętrzny czarny - model 8 cm

Progi modułowe to nowoczesne i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Urządzenia składają się z wielu elementów, co daje mnóstwo możliwości budowania nie tylko progów zwalniających. Dzięki elementom mogą powstać wszelkiego rodzaju podwyższenia, które służą pieszymi oraz inwalidom. Są produktem na tyle uniwersalnym, że pozwalają na tworzenie zarówno progów liniowych, wyspowych, jak i płytowych. Produkt wyróżnia się najwyższej jakości wykonaniem, gwarantując wytrzymałość i trwałość. Próg modułowy został wykonany z antypoślizgowego materiału, natomiast najazdy wyposażone w odblaskowe elementy oraz gumowe zatyczki. Wszystkie te części wpływają na kompleksowość produktu.

Opis produktu

Progi modułowe (modułowy system progów zwalniających) to oryginalny rozwiązanie pozwalający na budowę różnych konfiguracji progów liniowych, wyspowych i płytowych. W zależności od konfiguracji z różnych elementów mogą pełnić wiele funkcji jak np. podwyższonego modułowego przejścia dla pieszych, rampy dla inwalidów.

 • Płytowego przejścia dla pieszych, które łączy zalety progu zwalniającego i przejścia dla pieszych.
 • Podwyższenie mogą być używane w celu niwelowania różnic wysokości, ułatwiając poruszanie się i przejście niepełnosprawnych, np. podjazd dla wózków inwalidzkich z drogi na przystanek autobusowy czy wjazd na krawężnik w utrudnionym miejscu.
 • Elementy progu modułowego stworzone z antypoślizgowego materiału zgodne z europejską normą 45 SRT poprawiają bezpieczeństwo.
 • Odblaskowe wstawki zwiększają widoczność progów segmentowych szczególnie w nocy poprawiając tym samym bezpieczeństwo uczestników ruchu.
 • Elementy progu segmentowego o różnym kolorze pozwalają na konfigurację produktu do różnych zastosowań w zależności od upodobania.
 • Metalowe łączniki zwiększają stabilność i poprawiają pasowanie modułów progu segmentowego.
 • Gumowe zatyczki chronią przed dostawaniem się wody do elementów montażowych zapobiegając dzięki temu korozji i poprawiając samą estetykę progu.
 • Progi segmentowe posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Sposób montażu i zastosowanie specjalnych zestawów montażowych dołączonych do zestawu, nie tylko poprawia niezawodność urządzenia ale również pozwala na tymczasowe usunięcie czy przesunięcie progu modułowego (np na czas remontu).
 • Progi modułowe skonstruowane są z wulkanizowanej gumy niezwykle wytrzymałej na uszkodzenia, zmienne warunki meteorologiczne i bezpiecznej dla samochodów.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Długość1000
  Szerokość450
  Wysokość80
  KolorCzarny
  Otwory montażowe6

  Opinie

  Polecamy również

  Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!