Kompletne zestawy progów zwalniających

Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

1 elementu

Ustaw kierunek malejący

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego to bardzo ważny, aktualny temat zarówno dla kierowców, jak i pieszych. W naszym bogatym asortymencie prezentujemy próg zwalniający wpływający na uspokojenie ruchu drogowego, będący jedną z najskuteczniejszych metod na fizyczne ograniczenie prędkości pojazdów na drodze. Sprzedawany jest jako komplet różnorodnych elementów, co pozwala na zbudowanie proste dobranie odpowiedniej konfiguracji. Proponowane przez nas produkty to modele, wyróżniające się zarówno najwyższą jakością wykonania, jak i niezawodnością stosowanych rozwiązań. Wyposażone są w funkcjonalne właściwości, które razem tworzą wysokogatunkowy, kompletny, solidny produkt. Progi zwalniające, wchodzące w skład naszego asortymentu, są od razu gotowe do montażu, posiadają wszelkie niezbędne akcesoria. Największym atutem jest możliwość instalacji urządzeń na różnego rodzaju drogach, niezależnie od rodzaju nawierzchni. Prezentowane modele świetnie sprawdzą się na okres stały i czasowy, znajdą zastosowanie szczególnie na drogach obciążonych dużym natężeniem ruchu. To najlepszy sposób na poprawę bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty przyczynią się do ograniczenia prędkości i zmniejszenia natężenia ruchu!

Właściwości najwyższej klasy

W naszej szerokiej ofercie nie ma miejsca na produkty przypadkowe, dlatego prezentowane progi zwalniające wyróżniają się dbałością o każdy, nawet najmniejszy, szczegół. W ofercie posiadamy produkty z najwyższej jakości mieszanki gumowej, która zapewnia niezwykłą wytrzymałość i elastyczność. Dodatkowo posiadają w wyposażeniu specjalne wkładki, które doskonale dopasowują się nawet do nierównej nawierzchni, dzięki czemu są bardzo bezpieczne dla każdego pojazdu.

Paleta barw

Oferujemy elementy progów zwalniających w różnych, klasycznych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu każdy może dopasować je do własnych potrzeb i stworzyć niezwykłą konstrukcję. Wykonane zostały z gumy odpornej na promieniowanie UV, przez co produkt zapewnia wytrzymałość, solidność oraz gwarancję zachowania koloru przez długie lata.

Niezwykła odporność

Kompletne progi zwalniające są odpowiednio dobranymi ze względu na ilość elementami wewnętrznymi, zakończeniami i elementami montażowymi w odpowiedniej klasie. System kanałów w progach pozwala w czasie deszczu na oczyszczanie powierzchni.