Barierki drogowe

Nasz sklep oferuje Państwu szeroki asortyment elementów służących do wygradzania, wyłączania z ruchu bądź odgradzania dróg i określonych obszarów od siebie. Jednymi z najpopularniejszych typów barier drogowych są bariery U11a i bariery U12a. Charakteryzują się one stabilną metalową konstrukcją, wysoką jakością materiałów wykonawczych, a także odpornością na mało sprzyjające warunki pogodowe i atmosferyczne dzięki zabezpieczeniu ich przez warstwę ocynku bądź malowanie proszkowe.

Siatkaview Listaview

14 produkt(ów)

Siatkaview Listaview

14 produkt(ów)

Bariery U11a oraz U12a

Jest to element bezpieczeństwa ruchu drogowego zabezpieczający ruch rowerzystów, pieszych i innych użytkowników drogi. Ten rodzaj bariery jest dostępny w wielu wariantach jak np, z dodatkowymi szczeblinami pionowymi, a także z poziomymi. Zapewniają wysokie bezpieczeństwo i ograniczają ryzyko wtargnięcia na jezdnię w nieodpowiednich miejscach, przekraczania ulicy w niedozwolonej strefie lub upadków z wysokości.

Pozwalają na kanalizowanie ruchu pieszych i rowerów w ciągach komunikacyjnych. Służą do zabezpieczenia terenów wokół przystanków autobusowych, rowów, wiaduktów itp. Wykonane są z rury ocynkowanej o średnicy od 42,4 mm do 76,1 mm, zależnie od zamówienia. Wysokość barierek znajduje się między 800 mm a 1300 mm, a szerokość 1000 mm a 2500 mm. Szczebliny zawierają pręty o średnicy 6 - 12 mm, rury o średnicy 16 - 26,9 × 1,0 - 2,3 mm, płaskownik w rozmiarze 10 - 60 mm x 4 - 8 mm, a także kształtownik 20 × 10 - 20 mm x 1,2 - 2 mm.

Barierki dobrze widoczne

Barierki mogą być pomalowane proszkowo na wybrany przez klienta kolor jak i wyklejenie paskami folii odblaskowej, zapewniającej widoczność i poprawiając bezpieczeństwo szczególnie nocą. Dostępne są dwie wersje montażu: przykręcenie do podłoża lub do zabetonowania bezpośrednio w podłożu.