Progi zwalniające listwowe - producent Matech

Najskuteczniejsza metoda poprawy bezpieczeństwa pieszych w coraz trudniejszych warunkach drogowych z jakimi przyszło nam się mierzyć w dzisiejszych czasach to instalacja progów zwalniających. Jedną z najbardziej sprawdzonych oraz najpopularniejszych typów to progi listwowe. Jako producent dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty spełniały oczekiwania w nich stawiane, stawiamy na jakość i skuteczność stosowanych rozwiązań. Montaż progów listwowych jest niezwykle łatwy i szybki, co czyni to rozwiązanie niezwykle praktycznym a fizyczne wymuszenie ograniczenie prędkości jest najważniejszym walorem tego rozwiązania. I chociaż zdarza się, że wielu kierowców na nie narzeka, to nie mogą oni zaprzeczyć, że progi zwalniające w znacznym stopniu poprawiają bezpieczeństwo na drodze..

Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
 1. Próg zwalniający PVB-5M - element środkowy 600x500x50mm
  99,63 zł 81,00 zł
 2. Próg zwalniający PVB-5M - element końcowy 600x350x50mm
  57,81 zł 47,00 zł
 3. Próg zwalniający PVB-5D - element środkowy 900x500x50mm
  146,37 zł 119,00 zł
 4. Próg zwalniający PVB-5D - element końcowy 900x280x50mm
  93,48 zł 76,00 zł
 5. Próg zwalniający PVB-7D - element środkowy 980x500x70mm
  200,49 zł 163,00 zł
 6. Próg zwalniający PVB-7D - element końcowy 980x315x70mm
  124,23 zł 101,00 zł
 7. Tymczasowy zwijany próg zwalniający długości 3m
  885,60 zł 720,00 zł
 8. Progi zwalniające U-16d D-7 940 x 495 x 70 element środkowy
  225,09 zł 183,00 zł
 9. Progi zwalniające u-16d D-7 element końcowy
  108,24 zł 88,00 zł
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący

Progi zwalniające – gdzie warto je stosować?

Progi zwalniające stosuje się najczęściej w miejscach, w których z powodów zagrożenia bezpieczeństwa pieszych niezbędne jest wymuszenie ograniczenia prędkości samochodów. Szczególnie przydatne w okolicach szpitali, przedszkoli, szkół, osiedli, biurowców i nie tylko. Progi w zależności od modelu i potrzeb występują w wysokościach od 5 do 10 cm, różnią się kątami i długościami najazdów. Przy zachowaniu odpowiedniej prędkości są całkowicie neutralne dla zawieszenia samochodów.

Progi zwalniające listwowe – dlaczego warto je montować?

Progi listwowe posiadają podstawową zaletę jaką jest fizyczne ograniczenie prędkości pojazdów poruszających się na drogach, dlatego też można je spotkać w coraz większej liczbie miejsc. Dzięki nim kierowcy zachowują o wiele większą uwagę poruszając się na terenach osiedlowych. Co więcej, jako doświadczony producent wiemy, że progi listwowe przyczyniają się do o wiele mniejszego natężenia ruchu. Dlaczego? Niesforni kierowcy lubiący łamać ograniczenia prędkości starają unikać się ich jak ognia i wybierają alternatywne drogi. Nic więc dziwnego, że znajdują się dziś niemalże przy każdej szkole, czy przedszkolu – mimo kilku wad posiadając niepodważalną zaletę - chroniąc nasze dzieci.

Wytrzymałe gumowe progi zwalniające
Gumowe progi zwalniające

Progi zwalniające producent – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Każdej zainteresowanej osobie udostępniamy dobrze zaopatrzony sklep z nowoczesnymi urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz elementami inżynierii drogowej. Do dyspozycji wszystkich naszych Klientów oddajemy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych profesjonalistów posiadający niezbędny sprzęt oraz wiedzę, którą nieustannie starają się oni pogłębiać, by móc świadczyć dla Państwa usługi na możliwie jak najwyższym poziomie. Poprawa bezpieczeństwa może zacząć się właśnie od naszego internetowego sklepu, w którym znajdziecie progi zwalniające i nie niezbędne urządzenia bezpieczeństwa ruchu.

Wszystkim osobom poszukującym korzystnej oferty sprawdzonego producenta urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego polecamy zapoznać się z naszą ofertą progów zwalniających listwowych. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Możemy zagwarantować wysoką trwałość każdego produktu nabytego za pośrednictwem naszej strony oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy więc do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na każde z nich i w razie potrzeby doradzić wybór odpowiedniego rozwiązania.

Progi zwalniające

W naszej ofercie masz możliwość zakupu różnych modeli progów zwalniających. Oferujemy wersje listwowe, jak i te systemowe. Ponadto, również progi zwalniające tymczasowe, które bez problemu można zwinąć i zastosować w innym miejscu.

Jako producent progów dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal. Podczas ich produkcji wykorzystujemy materiały, które odznaczają się trwałością i jakością. Dążymy do zaspokojenia potrzeb naszych klientów, jednakże priorytetem zawsze pozostaje dla nas bezpieczeństwo. Wykorzystując dobrej jakości materiały i stosując się do obowiązujących standardów jesteśmy pewni naszych wyrobów, które doskonale spełniają swoją rolę.

Progi zwalniające listwowe to rozwiązanie, które cieszy się szczególną popularnością. W ich konstrukcji istotne jest, by pojazd bez problemu mógł pokonać przeszkodę, jaką jest tego typu próg.

progi zwalniające listwowe