Próg zwalniający PVB-7D - element końcowy 980x315x70mm

124,23 zł 101,00 zł
W magazynie

Próg zwalniający PVB-7D - element końcowy 980x315x70mm

Progi zwalniające PVB-7D przydatne są w miejscach użyteczności publicznej, chroniąc na przykład dzieci, które w drodze do szkoły. Montowane są także na parkingach supermarketów, w strefach zamieszkania czy na osiedlach mieszkaniowych. Ich zadaniem jest fizyczne wymuszanie na kierowcach stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Progi zwalniające to jedna z najpopularniejszych i bardzo skutecznych metod, którą wykorzystuje się w ochronie przed tzw. piratami drogowymi. W ofercie przedstawiamy element końcowy progu o wymiarach 980x315x70mm. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i dostępne w przystępnych cenach.

Opis produktu

Progi zwalniające stosowane są jako najpopularniejsza i najprostsza metoda uspokojenia ruchu drogowego. Celem zastosowania progów zwalniających jest zmuszenie pojazdu do zmniejszenia prędkości oraz wymuszenia większej uwagi w obszarze zastosowania urządzenia bezpieczeństwa ruchu. Progi zwalniające wykorzystywane są głównie w okolicach szkół, przedszkoli, na parkingach supermarketów, w strefach zamieszkania i na osiedlach mieszkaniowych.

 • Montaż progów zwalniających sprawia, że kierowcy stają się w jego okolicy bardziej uważni.
 • Elementy gumowych progów zwalniających PVB wyposażone są w taśmę odblaskową 3M co pozytywnie wpływa na ich widoczność, szczególnie w nocy, dzięki czemu poprawia skuteczność i bezpieczeństwo rozwiązania, również dla poruszającego się pojazdu.
 • Montaż progów zwalniających jest jednym z tańszych i łatwiejszych zabiegów mogących znacznie wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 • Łatwość montażu i demontażu pozwala na czasowe (w razie chwilowej potrzeby bądź "na próbę") zastosowanie urządzenia.
 • Posiadają aprobatę techniczną IBDiM.
 • Specjalnie zaprojektowane elementy montażowe do progów zwalniających gwarantują poprawę bezpieczeństwa przez trwałe i bezawaryjne mocowanie elementów do podłoża.
 • Dane techniczne

  Więcej informacji
  Waga14,5 kg
  Wysokość70
  Długość980
  Szerokość315
  KolorCzarny
  Otwory montażowe3 (brak elementów montażowych w zestawie)

  Opinie