Pachołki drogowe

W celu zabezpieczenia placu budowy, miejsca wypadku czy jakiegokolwiek innego obszaru warto sięgnąć po doskonale znane wszystkim pachołki drogowe. Artykuły te sprawdzają się w wielu sytuacjach, co stanowi jeden z głównych powodów, dla którego kolejne osoby decydują się nabyć ich określoną ilość w korzystnej cenie za pośrednictwem sklepu MATECH. W naszej ofercie znajdą Państwo pachołki o różnej wielkości i niejednolitej postaci, lecz wszystkie łączy jedno – bardzo wysoka jakość wykonania oraz zdolność do prawidłowego pełnienia swojej funkcji przez długi czas.

Pachołki drogowe u23
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
 1. Ciężki pachołek drogowy U-23c 50 cm odblask I generacji
  43,05 zł 35,00 zł
 2. Ciężki pachołek drogowy U-23c 75 cm odblask I generacji
  70,11 zł 57,00 zł
 3. Pachołek drogowy elastyczny 50 cm fluorescencyjny
  31,98 zł 26,00 zł
 4. Pachołek drogowy elastyczny 75 cm fluorescencyjny
  61,50 zł 50,00 zł
 5. U-23 pachołek drogowy 50 cm odblaskowy
  34,44 zł 28,00 zł
 6. U-23 pachołek drogowy 75 cm
  63,96 zł 52,00 zł
 7. Ciężki pachołek drogowy U-23c 50 cm odblask II generacji
  51,66 zł 42,00 zł
 8. Ciężki pachołek drogowy U-23c 75 cm odblask II generacja
  96,56 zł 78,50 zł
 9. Ciężkie pachołki drogowe U-23c 50 cm bez odblasku
  38,13 zł 31,00 zł
 10. Ciężkie pachołki drogowe U-23c 75 cm bez odblasku
  60,89 zł 49,50 zł
 11. Lampa ostrzegawcza na pachołek drogowy
  Ocena:
  47,97 zł 39,00 zł
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący

Elastyczne pachołki drogowe do wyznaczania granic w dowolnym miejscu

Oferowane przez nas pachołki drogowe elastyczne można szybko przenieść w określone miejsce, ponieważ nie ważą zbyt dużo, a z drugiej strony na tyle wystarczająco, aby mogły skutecznie przeciwstawiać się nawet znacznej sile wiatru. Są doskonale widoczne zarówno w ciągu dnia, jak i po zmierzchu – szczególnie gdy mówimy o modelach posiadających odblaski, których sprzedaż również prowadzimy. Korzystając z naszej oferty, stają Państwo przed szansą pozyskania pachołków drogowych, na których w łatwy sposób można umieścić lampę oświetleniową. Wówczas zabezpieczony za ich pomocą obszar staje się jeszcze lepiej widoczny, a w związku z tym – efektywniej zabezpieczony. Przemieszczanie się w jego pobliżu przez osoby i pojazdy niesie więc za sobą o wiele mniejsze ryzyko spowodowania wypadku. Poza tym, pachołki drogowe 50 cm (a także dostępne w innych rozmiarach) wpływają pozytywnie na pracę korzystających z nich robotników, zapewniając im komfort psychiczny w postaci braku obaw o własne zdrowie i życie.

Przykłady innego zastosowania pachołków drogowych

Warto wspomnieć również o innych okolicznościach wykorzystania pachołków drogowych niż prowadzenie określonych prac budowlano-remontowych. Tego typu artykuły sprawdzą się znakomicie m.in. na placach nauki jazdy samochodem, motocyklem i innymi pojazdami. Posiadając ich odpowiednią ilość, można utworzyć z nich praktycznie dowolny tor przeszkód. Pachołki drogowe elastyczne bardzo często stosowane są także przez trenerów prowadzących zajęcia sportowe. Piłka nożna i hokej na lodzie to tylko jedne z wielu przykładów dyscyplin wymagających doskonalenia umiejętności poruszania się po boisku lub na tafli, a także wykonywania coraz bardziej zaawansowanych manewrów z piłką czy z kijem w dłoni. Za sprawą naszych pachołków drogowych urozmaicenie treningów nie będzie stanowiło żadnego wyzwania, pozwalając jednocześnie podnieść poziom sprawności fizycznej osób korzystających z nich bez dużego nakładu finansowego.

Pachołki drogowe U-23 i inne do nabycia w sklepie MATECH

W bogatej ofercie sklepu MATECH znalazły się również pachołki drogowe U-23. Wykorzystywane są przede wszystkim w celu zabezpieczenia ruchu drogowego w określonym miejscu. Do ich wykonania zastosowane zostało twarde tworzywo PCV, gwarantujące wieloletnią odporność na uszkodzenia powodowane występowaniem poszczególnych zjawisk atmosferycznych (np. dużego mrozu). Nie powinny ulec zniszczeniu nawet w wyniku przypadkowego kontaktu z pojazdem ze względu na charakterystyczną dla nich elastyczność. Inną zaletą proponowanych przez nas pachołków drogowych jest fakt, iż nie zajmują wiele miejsca. Można więc przewozić je w niemal każdym pojeździe, aby np. na wypadek uczestniczenia w wypadku drogowym – o ile będzie to możliwe – wyznaczyć teren, który ominąć powinny przemieszczające się w pobliżu samochody. Wówczas zwiększy się bowiem szansa na to, że inni uczestnicy ruchu drogowego nie znajdą się w niebezpiecznej dla siebie sytuacji, wynikającej z braku zasygnalizowania im w zalecany sposób zagrożenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu. Mamy naprawdę szeroki wybór różnych artykułów w korzystnych cenach.