Pachołki drogowe

W celu zabezpieczenia placu budowy, miejsca wypadku czy jakiegokolwiek innego obszaru warto sięgnąć po doskonale znane wszystkim pachołki drogowe. Artykuły te sprawdzają się w wielu sytuacjach, co stanowi jeden z głównych powodów, dla którego kolejne osoby decydują się nabyć ich określoną ilość w korzystnej cenie za pośrednictwem sklepu MATECH. W naszej ofercie znajdą Państwo pachołki o różnej wielkości i niejednolitej postaci, lecz wszystkie łączy jedno – bardzo wysoka jakość wykonania oraz zdolność do prawidłowego pełnienia swojej funkcji przez długi czas.

Pachołki drogowe u23
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący

Elastyczne pachołki drogowe do wyznaczania granic w dowolnym miejscu

Oferowane przez nas pachołki drogowe elastyczne można szybko przenieść w określone miejsce, ponieważ nie ważą zbyt dużo, a z drugiej strony na tyle wystarczająco, aby mogły skutecznie przeciwstawiać się nawet znacznej sile wiatru. Są doskonale widoczne zarówno w ciągu dnia, jak i po zmierzchu – szczególnie gdy mówimy o modelach posiadających odblaski, których sprzedaż również prowadzimy. Korzystając z naszej oferty, stają Państwo przed szansą pozyskania pachołków drogowych, na których w łatwy sposób można umieścić lampę oświetleniową. Wówczas zabezpieczony za ich pomocą obszar staje się jeszcze lepiej widoczny, a w związku z tym – efektywniej zabezpieczony. Przemieszczanie się w jego pobliżu przez osoby i pojazdy niesie więc za sobą o wiele mniejsze ryzyko spowodowania wypadku. Poza tym, pachołki drogowe 50 cm (a także dostępne w innych rozmiarach) wpływają pozytywnie na pracę korzystających z nich robotników, zapewniając im komfort psychiczny w postaci braku obaw o własne zdrowie i życie.

Przykłady innego zastosowania pachołków drogowych

Warto wspomnieć również o innych okolicznościach wykorzystania pachołków drogowych niż prowadzenie określonych prac budowlano-remontowych. Tego typu artykuły sprawdzą się znakomicie m.in. na placach nauki jazdy samochodem, motocyklem i innymi pojazdami. Posiadając ich odpowiednią ilość, można utworzyć z nich praktycznie dowolny tor przeszkód. Pachołki drogowe elastyczne bardzo często stosowane są także przez trenerów prowadzących zajęcia sportowe. Piłka nożna i hokej na lodzie to tylko jedne z wielu przykładów dyscyplin wymagających doskonalenia umiejętności poruszania się po boisku lub na tafli, a także wykonywania coraz bardziej zaawansowanych manewrów z piłką czy z kijem w dłoni. Za sprawą naszych pachołków drogowych urozmaicenie treningów nie będzie stanowiło żadnego wyzwania, pozwalając jednocześnie podnieść poziom sprawności fizycznej osób korzystających z nich bez dużego nakładu finansowego.

Pachołki drogowe U-23 i inne do nabycia w sklepie MATECH

W bogatej ofercie sklepu MATECH znalazły się również pachołki drogowe U-23. Wykorzystywane są przede wszystkim w celu zabezpieczenia ruchu drogowego w określonym miejscu. Do ich wykonania zastosowane zostało twarde tworzywo PCV, gwarantujące wieloletnią odporność na uszkodzenia powodowane występowaniem poszczególnych zjawisk atmosferycznych (np. dużego mrozu). Nie powinny ulec zniszczeniu nawet w wyniku przypadkowego kontaktu z pojazdem ze względu na charakterystyczną dla nich elastyczność. Inną zaletą proponowanych przez nas pachołków drogowych jest fakt, iż nie zajmują wiele miejsca. Można więc przewozić je w niemal każdym pojeździe, aby np. na wypadek uczestniczenia w wypadku drogowym – o ile będzie to możliwe – wyznaczyć teren, który ominąć powinny przemieszczające się w pobliżu samochody. Wówczas zwiększy się bowiem szansa na to, że inni uczestnicy ruchu drogowego nie znajdą się w niebezpiecznej dla siebie sytuacji, wynikającej z braku zasygnalizowania im w zalecany sposób zagrożenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu. Mamy naprawdę szeroki wybór różnych artykułów w korzystnych cenach.