Lustra obserwacyjne – antykradzieżowe

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć także lustra wewnętrzne, zwane inaczej obserwacyjnymi czy też potocznie mówiąc sklepowymi. Doskonale spełniają funkcję antykradzieżową nie tylko poprzez zwiększenia kąta widzenia pilnujących pracowników jak i poprzez samą obecność. Każdy przedsiębiorca prowadzący sklep dobrze wie jak ważne w dzisiejszych czasach jest zadbanie o instalację niezbędnych systemów antykradzieżowych. Lustra antykradzieżowe stosujemy wewnątrz budynków, sklepów, hal magazynowych, w bankach i innych miejscach gdzie istnieje potrzeba wzmożonej kontroli i widoczności wnętrza. Umieszczane w rożnych punktach pozwala na dyskretną i pewną obserwację pomieszczeń, miejsc słabo widocznych, mogących kłosić potencjalnych złodziei. Wykonane z odpornego nietłukącego bezpiecznego akrylu, zabezpieczonego na rogach gumową uszczelką, wyposażone w łatwy do montażu uchwyt.
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 23

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako SiatkaZobacz ListaZobacz

Produkty 23

Ustaw kierunek malejący

Antykradzieżowe lustra sklepowe

Zalecane do stosowania wewnątrz sklepów, na halach sprzedażowych, pozwalają na dyskretną obserwację i ochronę przed potencjalnym złodziejem. Dyskrecja jaką dają lustra jest tu szczególnie istotna, gdyż zbyt nachalne działania ochrony mogą odstraszać potencjalnych klientów. Pozwalają na eliminację braku kontroli nad miejscami słabo widocznymi, pozostającymi poza kontrolą sprzedawcy. Są idealnym uzupełnieniem systemów monitoringu. Sama obecność tego typu środków wpływa na psychikę złodzieja chroniąc przed potencjalną kradzieżą. Elastyczny uchwyt montażowy lustra pozwala na łatwe ustawienie odpowiedniego kąta widzenia praktycznie w każdej płaszczyźnie. Świetnie sprawdzają się szczególnie we wnętrzach sklepów, hal, banków, galerii handlowych czy instytucji publicznych. Dobrze ustawione lustra wewnętrzne pozwalają na doskonałą widoczność całego pomieszczenia, dzięki czemu pozwalają na wzmożoną kontrolę pomieszczeń w których są zastosowane. Wygodny w montaży trzpień zapewnia ich poprawne i niezwykle łatwe ustawienie.

Wewnętrzne lustra obserwacyjneSferyczne kopuły obserwacyjne

Kopuły wewnętrzne obserwacyjne

Zastosowanie kopuł obserwacyjnych pozwala na obserwację wnętrza pomieszczenia nawet w 360 stopniach. W zależności od potrzeb występują w wersji 1/2 1/4 i 1/8 sfery. Jest to tak zwane lustro sufitowe lub w przypadku wycinka sfery - lustro narożne. Dzięki wypukłemu zwierciadłu umożliwiają obserwację w kilku kierunkach i z wielu miejsc jednocześnie. Poprawiając nie tylko kontrolę nad pomieszczeniem, ale także poprawiające bezpieczeństwo ludzi, na przykład przy zastosowaniu ich w magazynie w miejscach przecięcia się ciągów pieszych i transportowych poprawiamy bezpieczeństwo pracowników.Lustro kasowe antykradzieżowe

Służy do montażu nad kasami w sklepach, hipermarketach, drogeriach. Pozwala nam ono na dyskretną obserwację klienta zasłoniętego ladą kasową bądź inną przeszkodą uniemożliwiającą bezpośrednią widoczność. Dzięki niemu sprzedawca bez ruszania się z miejsca może mieść pewność, że nikt nie próbuje "przemycić" czegoś pod ladą. Sama jego obecność wpływa na psychikę złodzieja mogąc ustrzec przed próbą potencjalnej kradzieży.

Lustra kasoweWewnętrzne lustro sferyczne

Lustra sklepowe wysokiej jakości

Dbamy o to by sprzedawane przez nas lustra były najwyższej możliwej jakości. Jako producent wielu nowoczesnych rozwiązań nieustannie dbamy o ich rozwój i unowocześnienie a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wyeliminowanie wad produktów. Prawidłowo zamontowane do ściany bądź sufitu lustro będzie służyło nam bezproblemowo przez długie lata, co jest niezbitym dowodem na to że warto zainwestować w nasz produkt.