Lustra obserwacyjne – antykradzieżowe

Lustra antykradzieżowe stosujemy wewnątrz budynków, sklepów, hal magazynowych, w bankach i innych miejscach gdzie istnieje potrzeba wzmożonej kontroli i widoczności wnętrza. Pozwala na dyskretną i pewną obserwację pomieszczeń, miejsc słabo widocznych, mogących kłosić złodziei. Wykonane z odpornego nietłukącego bezpiecznego akrylu, zabezpieczonego na rogach gumową uszczelką, wyposażne w łatwy do montażu uchwyt.

Siatkaview Listaview

Produktów od 1 do 16 z 22

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatkaview Listaview

Produktów od 1 do 16 z 22

Strona:
  1. 1
  2. 2
Show More Products

Antykradzieżowe lustra sklepowe

Zalecane do stosowania wewnątrz sklepów, na halach sprzedażowych, pozwalają na dyskretną obserwację i ochronę przed potencjalnym złodziejem. Pozwalają na eliminację braku kontroli nad miejscami słabo widocznymi, pozostającymi poza kontrolą sprzedawcy. Sama obecność tego typu środków wpływa na psychikę złodzieja chroniąc przed potencjalną kradzieżą. Elastyczny uchwyt montażowy lustra pozwala na łatwe ustawienie odpowiedniego kąta widzenia praktycznie w każdej płaszczyźnie.

Kopuły wewnętrzne obserwacyjne

Zastosowanie kopuł obserwacyjnych pozwala na obserwację wnętrza pomieszczenia nawet w 360 stopniach. Jest to tak zwane lustro sufitowe lub w zależności wycinku sfery narożne. Dzięki wypukłemu zwierciadłu umożliwiają obserwację w kilku kierunkach jednocześnie, poprawiając nie tylko kontrolę nad pomieszczeniem, ale także poprawiające bezpieczeństwo ludzi na przykład przy zastosowaniu ich w magazynie w miejscach przecięcia się ciągów pieszych i transportowych.

Lustro kasowe antykradzieżowe

Służy do montażu nad kasami w sklepach, hipermarketach, drogeriach pozwala na dyskretną obserwację klienta zasłoniętego ladą kasową bądź inną przeszkodą uniemożliwiającą obserwację. Sama jego obecność wpływa na psychikę złodzieja mogąc ustrzec przed próbą potencjalnej kradzieży.